کنفرانس اپل در 19 شهریور 92 چگونه خواهد بود

کنفرانس اپل در 10 سپتامبر 2013 یا 19 شهریور 92 است.از کنفرانس بعدی اپل چه انتظاری دارید ؟
نشانه هایی که به سمت اپل می باشد گویای این امر است که اپل در طی ماه اینده یکی دیگر از رویداد های خاص خود را رونمایی می کند . براساس گزارشی از AllThingsD که در هفته پیش چاپ و توسط The Loop در روز دوشنبه تایید شد ، شرکت اپل ایفون دیگری را در 10 سپتامر ارائه می دهد . بنابراین تقویم خود را علامت زده ، هیجان زده باشید و این حقیقت را بپذیرید که ایفونی که شما در حال حاضر دردست دارید کاملا پیش پا افتاده می باشد .

درباره این امر ، زمانبندی سپتامر برای کنفرانس اپل قابل قبول می باشد به این نحو که اپل ایفون 5 را در 12 سپتامر سال پیش ارائه داد و شرکت کاملا در بازنگری یک ساله گوشی هوشمند خود ثابت قدم می باشد .

کنفرانس اپل
کنفرانس بزرگ شرکت اپل

طولانی ترین استثنا درمورد این روند مربوط به ایفون 4s بود که در ان مورد شرکت اعلام کرد که ایفون مورد نظر را در کنفرانس اپل در 11 اکتبر ارائه می دهد ، که بطور رسمی شروع خط تولید را از تابستان به پاییز تغیر داد . این شروع روزنه های بهتری را برای فروش گوشی هوشمند در سه ماه تعطیل شرکت باز کرد .

اگر مشخصه های سال های گذشته در زمینه سخنرانی اپل باشند ، چه موضوع جدیدی وجود دارد ؟

رویداد ارائه دستگاه در 10 سپتامر منجر به این امر می باشد که دریافت پیش سفارشات دستگاه در روز جمعه ان هفته باز شوند که برابر با 13 سپتامر می باشد . خود گوشی در جمعه بعدی یعنی 20 سپتامر اماده فروش می شود . این مهلت ها در رفتار اپل در کنفرانس اپل برای ایفون 5 و 4S نیز ثابت بوده است .

البته این تاریخ ها فقط بمنظور انتخاب بازارها در سراسر جهان مانند امریکا ،انگلیس ، کانادا ، المان ، فرانسه ، استرالیا و ژاپن می باشد . سال گذشته با ورود آیفون 5 ، شرکت اپل سنگاپور و هنگ کنگ را نیز به لیست خود اضافه کرد . درحالی که شرکت بدون هیچ شکی به سرزمین چین تمایل پیدا کرد که مدیر Tim Cook این پدیده را بعنوان شانسی بزرگ برای آیفون دانست ، مساله زنجیره منابع ومقررات که از این گونه تاریخ گذاری برای ارایه محصول جلوگیری می کنند . بنابراین از اپل انتظار می رود که گسترده سازی بین المللی سریعی را ایجاد کند که احتمالا سریع ترین گسترده سازی می باشد .

یک تاریخ برای جهان ثابت می باشد ، که تاریخ معرفی IOS7 می باشد . اگر طبق معیار سال های قبل باشد ، اخرین بروزرسانی در ios اپل چند روز قبل از هر ایفون جدیدی جلوه میکند . بر اساس رویداد 10 سپتامر ارایه IOS7 در کنفرانس اپل در روز 18 سپتامر انجام می شود .

معرفی آیفون جدید در کنفرانس اپل

بدون شک ، انتشار تکنولوژی در زمینه آیفون با شایعات همراه می باشد . درحالی که ما تا زمان اعلام از طرف خود شرکت با اطمینان نمی دانیم که تیم کوک و شرکت از چه سخت افزارجدیدی در کنفرانس اپل پیش رو رونمایی می کنند ، درحال حاضر تصویر شفافی از خبری که مردم انتظار ان را دارند ، دردست داریم .

بطور مثال شایعاتی وجود دارد که ایفون جدید در رنگ های مختلف تولید می شود و گزارشاتی وجود دارد که IOS7 دارای امکاناتی جهت انطباق برنامه ها با رنگ ایفون مورد نظر می باشد .بعضی از شایعات همچنین حاکی از این است که این ایفون های رنگارنگ نسخه ارزانتر و جدیدتر ایفون 5 می باشد که احتمالا با قاب پلاستیکی بجای قاب الومینیومی ساخته می شوند .

معرفی آیفون
new iphone

و اگر حقیقت داشته باشد ، به این معنی است که ایفون جدید رنگارنگ و ارزانتر بعلاوه ایفون با قیمت کامل نیز ارائه می شود. چیزی که شفاف نمی باشد و ما از ان تاسف میخوریم این است که شایعات ایفون با حقیقت فاصله بسیار دارد ، ناراحت هستیم که چقدر قیمت ایفون ممکن است ارزان تر باشد . اگر تاریخ راهنمای ما باشد ، قیمت ایفون 5S از 199$ شروع می شود که منجر به ایجاد قیمت 99$ برای ایفون 5 و ارائه رایگان ایفون5C می شود ، البته با دوسال قرار داد مخابراطی (مانند شرکت رایتل در ایران) .

ایفون جدید وارزان تر ( که بعضی ان را ایفون 5C لقب داده اند ) احتمالا ان معادله قیمت گذاری را تغیر می دهد . بطور مثال 4S ممکن است کاملا از خط تولید کنار رود چون 5C جدید جایگزین می شود . بطور متناوب ، 5C قیمتی برابر با 50$ دلار را بدست می اورد و ایفون 5 ، گوشی رایگان جدید می شود و ایفون 5S تنها قیمتی معادل 100$ خواهد داشت و یا مطابق با تنوع سفارشات بر اساس قیمت دلار قیمت تعیین می شود . قیمت های مذکور با قرار داد مخابراطی است.

تقویم
19 شهریور

اما حقیقت این است که فعلا فقط شرکت اپل می داند و ما را درکنفرانس ماه سپتامر در جریان می گذارد .

شایعه دیگر در زمینه ایفون جدید این است که : دستگاه دارای حسگر شناسایی اثر انگشت می باشد که احتمالا در کنار دکمه خانه دستگاه تعبیه می شود ، که فرایندهایی از قبیل امنیت ، تصدیق ، ….یا سخن گویی را ارائه می دهد .

تازمانی که ما در تعلیق قرار داریم ، یک چیز وجود دارد که ما با اعتماد کامل ان را پیش بینی می کنیم : اپل کابل یو اس بی thunder یا اذرخش را تغیر نمی دهد . در سال پیش که از کانکتور 30 پایه پین قدیمی به درگاه اذرخش تغیر یافت که تغیری جدید بود و اپل بطور واضح اذرخش را مرتبط کننده خود برای بسیاری از سال های در پیش رو می بیند . پس شارژر ها به شکل قدیمی باقی میمانند.

کنفرانس اپل آی او اس
ios7

چیزی که در کنفرانس اپل تغیر می کند تکنولوژی زیر قاب می باشد که اپل ان را هر ساله بهبود می بخشد : دوربین ایفون ، پردازنده و قابلیت های Wi-Fi . در اخرین سری ، ایفون توانست حمایتی را برای استاندارد 802.11ac جدیدتر بدست اورد ، که در حال حاضر با اخرین MACs گسترده شده است .

اپل مقدار بروزرسانی ای پد را در پدیده کنفرانس سپتامر خود اعلام کرد . آیپاد نانو بازسازی های بیشتری را دریافت کرده است . ایپاد کلاسیک برای سال ها از مرگ نجات یافت ، ممکن است سالی باشد که شرکت اپل نهایتا تنها آیپاد خود را که هنوز درهارد درایو های مرسوم استفاده می شود بازنشسته کند . ایا ممکن است آیپاد نانو به کار خود ادامه دهد ؟

مطمئن ترین شرط ای پد این است که آیپاد لمسی (آیپاد تاچ) جدید ممکن است در کنار هر ایفون جدیدی شروع به کار کند . این دستگاه ممکن است بسیاری از پیشرفت های مشابه را مانند ایفون داشته باشد ، اگرچه بطور ذاتی قدرت کمتر از این مشخصات می باشد . هرچند ما می توانیم با اطمینان بگوییم که بسیاری از مردم بطور اشتباهی ان دستگاه را آیتاچ می نامند .

تیم کوک مدیر
تیم کوک

سال گذشته کنفرانس اپل همچنین نخستین آیتونز 11 را به خود دید . طبق گزارشات : اپل در حال حاضر نسخه جدیدتر آیتونز را برای ازمایشات ارائه داده است ، که در این زمینه مشخصه رادیوی ایتیونز که شرکت اعلام کرد در ماه ژوئن ارائه می دهد را به دستگاه اضافه کرده است . آیفون های جدید تقریبا همیشه با بروزرسانی های ایتیونز در یک زمان ارائه می شوند ، درنتیجه خبرهای موجود در این زمینه مشابه می باشند .

معمولا جالب ترین خبرهای اپل ، خبرهایی می باشند که ما هرگز انتظارشان را نداریم . فقط چند سال پیش بود که هیچ کسی انتظار Siri را نداشت ، فقط یک شایعه در مورد ان تکنولوژی بود که در عرض چند ساعت در کنفرانس اپل ظاهرشد. بنابراین وقتی که ما می دانیم انتظار چه چیزی را داریم ، شاید جزیی ترین چیز جهت پیش بینی از اپل در کنفرانس 10 سپتامر مشتاقانه وغیر منتظره باشد .

  1. کنفرانس اپل

    با سلام . امکانش هست به صورت ویدیو هم کنفرانس اپل رو برای دانلود بزارید ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا