vooma

کیس جدید آیفون : باتری و کیت دو سیمکارته

یک کیس جدید برای آیفون این گوشی محبوب شرکت اپل را به یک گوشی دو سیم‌کارته تبدیل می‌کند.این کیس جدید برای آیفون ۴ و آیفون 4s طراحی شده است…

کیس جدید Vooma هر چند نخستین کیسی نیستی که آیفون را دو سیم‌کارته می‌کند اما قطعا جالب‌ترین است.

vooma case

این کیس شامل یک پک باتری برای افزایش زمان استفاده و یک جای سیم کارت است.

کاربرانی که علاقه مند به استفاده از این کیس باشند باید آیفون خود را جیل برک کنند چراکه در سیستم عامل آیفون چنین چیزی پیش بینی نشده است. شرکت ووما نرم افزاری را برای این منظور در اختیار مشتریان میگذارد تا آنها با استفاده از آن بتوانند قابلیت دو سیم کارته شدن را به آیفون اضافه کنند.

شرکت ووما هنوز درباره قیمت این محصول خبری منتشر نکرده است.

رشد تقاضای گوشی های دو سیم کارته طی سالهای اخیر بسیاری از شرکتهای سازنده گوشی را به سمت ساخت چنین گوشی‌هایی متمایل کرده است.
این کیس فوق العاده PG92 نام دارد . به گزارش TechCrunch یکی از بهترین قابلیت های این وسیله ۲ سیم کارته کردن آیفون شماست که طرحی منحصر به فرد است .

vooma iphone

شما میتوانید سیم کارت خود را برای تماس گرفتن انتخاب کنید و از امکانات آن استفاده کنید . به طور خلاصه دستگاه شما را آنلاک میکند ، امکان استفاده از ۲ سیم کارت را به شما میدهد و باتری اضافه در مواقع ضروری برای شما خواهد داشت !

این دستگاه در مرحله تست و آزمایش نهایی توسط سازنده به سر میبرد که در صورت تمایل برای خرید این محصول میتوانید ایمیل خود را در سایت زیر وارد کنید ، تا در زمان عرضه رسمی به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی شود .

11 پاسخ

Leave a Comment