کنفرانس اپل جدید

گزارشی از کنفرانس اپل و معرفی آیفون جدید

آیفون 4s در دو رنگ مشکی و سفید ارائه میشود.قیمت های که در کنفرانس اپل برای آیفون 4s ذکر شده قیمت هایی هستند که از طرف شرکت های مخابراطی به کاربران اپل فروخته میشود و کاربران اپل موظفند با این شرکت ها قرار دادی 1ساله بسته و از خدمات آنها استفاده کنند.پس لطفا با قیمت های بازار مقایسه نکندید. این آیفون ها لاک هستند.

مشخصات آیفون 4s

آیفون۱۶ گیگ : هر دو رنگ سفید و مشکی : $۱۹۹

آیفون۳۲ گیگ : هر دو رنگ سفید و مشکی : $۲۹۹

آیفون۶۴ گیگ : هر دو رنگ سفید و مشکی : $۳۹۹

آیفون۴ همچنان تولید خواهد شد : فقط نوع ۸GB آیفون۴ موجود خواهد بود و قیمت آنهم تنها $۹۹ هست، قراردادهای آیفون  ۳GS بخشیده میشود و رایگان خواهد بود !

تاکید مجدد : قیمت ها مربوط به آیفونهای لاک فکتوری و شرایط قراردادی هست.

پیش فروش اینترنتی آیفون۴S یا آیفون 4 اس از ۷ اکتبر ( ۱۵ مهر ) آغاز خواهد شد ، زمان ارائه آیفون جدید هم ۱۴ اکتبر (22 مهر ) هست

و اما کنفرانس

«خانم ها و آقایان، معرفی به زودی شروع می شود» این جمله ای بود که خیلی ها 1/5 سال برایش انتظار کشیدند. پس از شایعات گسترده و وسیعی که درباره آیفون در اینترنت پخش شد، امروز وقت آن رسید تا چشممان به دیدنش باز شود! تیم کوک به مراسم می آید و به رسم استیو جابز جمله ای دوستانه به حاضران می گوید: « این اولین محصولی است که به عنوان مدیر عامل معرفی می کنم و قطعا شما این را نمی دانستید!» اما حاضران از کوچک بودن محل کنفرانس تعجب کرده اند. تیم کوک محل را یک مکان تاریخی می داند. مکانی که در آن آیپاد و مک بوک ایر معرفی شده اند.
تیم کوک کار را با رشد 23 درصدی سیستم عامل مک در برابر رشد 4 درصدی پی سی شروع می کند. اپل اعلام کرده که سیستم عامل مک تا کنون 58 میلیون کاربر جمع کرده است. اما او می گوید این شرکت راه زیادی را پیش رو دارد. اپل به سهم 78 درصدی اش در بازار تبلت ها می بالد و می گوید که آیپاد با 45 میلیون فروش در یک سال، هنوز یکی از مهمترین محصولات اپل است. تیم کوک می گوید آیفون بیشترین رضایت را در کاربران اپل داشته و در حالی که سایر اسمارتفون ها رشد 74 درصدی داشته اند، ایفون رشد 125 درصدی را طی کرده است.
در عین حال اپل می گوید که آیفون هم اکنون در بازار جهانی تلفن ها فقط 5 درصد سهم دارد. رضایت کاربران اپل در آیپد هم نود و پنج درصد بوده است. حالا که بحث به سوی آیپد می رود، فورستال روی صحنه می آید تا از آن 500 هزار اپلیکیشنی بگوید که روی اپ استور وجود دارد.

اپ های آیپد هم اکنون به 140 هزار می رسند. حالا باید در مورد نسخه 5 ios صحبت کنیم. سیستم عاملی که بیش از 100 هزار توسعه دهنده دارد و در 12 اکتبر به صورت رایگان عرضه می شود. ادامه مطلب را از دست ندهید.

امکانات آیفون جدید:سیستم تحت وب اپل هم که با نام iCloud عرضه شد.اپل می گوید: آیفون 5 در دوربین کاربران اپل را سورپرایز کرد.اپل لنز آیفون 4 اس را شگفت آور می داند. لنزی که دارای دیافراگم 2.4 است و در مقایسه با خیلی از دوربین های ببین و بگیر نور بیشتری را جذب خواهد کرد.برای اولین بار آیفون قادر به ضبط ویدئو های 1080 پی هم خواهد بود. آن هم به همراه سیستم تثبیت تصاویر ویدئویی و سیستم کاهش نویز همزمان.

اپراتور Sprint هم سرانجام توسط آیفون پشتیبانی شد.آیفون ۴S سریعترین آیفونی هست که با آن کار خواهد کرد !آیفون در اولین دور ارائه اش در کشورهای امریکا، کانادا،استرالیا، انگلیس، فرانسه،آلمان و ژاپن در ۲۲ مهرماه جاری به فروش خواهد رسید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا