شایعه 12.9 اینچی بودن آیپد ایر 2 یا آیپد پرو

خبری که توسط تیچ نیوز راجع به اپل آیپد ایر 2 پخش شد این بود که آیپد جدید دارای صفحه نمایش 12.9 اینچی خواهد بود و به علت صفحه بزرگ برای بهبود در گرافیک آیپد ایر 2 در آن از پردازنده A8X استفاده کرده اند.

سال گذشته اپل دستگاه های مختلف خود ( آیفون 5 اس ،آیپد ایر و آیپد مینی ) را با صفحه نمایش رتینا و پردازنده ای با تراشه ی A7 روانه بازار کرد اما امروز می خواهد برای تبلت های خود از یک پردازنده قوی تر نسبت به آیفون 6 استفاده کند. نام این تراشه پردازنده A8X است که بسیار قدرتمند تر از A8 است و دارای پردازنده گرافیکی عالی تر از مدل قبلی می باشد.

شایعه 12.9 اینچی بودن آیپد ایر 2

واقعیت این است که پردازنده های A7 و A8 بسیار قدرتمند هستند و پردازنده های گرافیکی آن برای صفحه نمایش ها با اندازه ی متوسط عالی و کافی است اما به علت این که اپل ، آیپد ایر 2 را یا صفحه نمایش 12.9 اینچی با رزولوشین عالی تولید کند و این انتظار می رود که این پردازنده های برای این دستگاه کافی نباشد به همین خاطر اپل پردازنده ی جدیدی را آیپد ایر 2 قرار داده تا مثل همیشه بهترین و کامل ترین دستگاه را تولید کند.

شایعه 12.9 اینچی بودن آیپد ایر 2

در ادامه این خبر مشخصات حافظه رم آیپد ایر 2 را بیان می کنیم: اپل برای حافظه آیپد ایر 2 یک رم 2 گیگا بایتی در نظر گرفته ، بلند گو های بزرگی برای بهبود صدای تبلت قرار داده و از لنز کوچکی برای دوربین آیپد جدید در نظر گرفته که احتمالا مکان لنز دوربین را در جایی متفاوتی نسبت به مدل قبلی در نظر گرفته است.

اپل آیپد اورجینال و آیفون 4 منتشر شده در سال 2010 دارای پردازنده مدل A4 بود . سپس در سال 2011 که دو مدل آی فون 4s و آیپد 2 معرفی شد هر دو مدل دارای پردازنده قوی A5 بودند.در سال بعد اپل متوجه شد که پردازنده A5 فاقد کیفیت مناسب برای صفحه نمایش با کیفیت با وضوح عالی رتینا خواهد بود از پردازنده قوی تر A5x در آی پد 3 بهره برد.در سال 2012 اپل آی فون 5 را با پردازنده A6 منتشر کرد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا