12 برنامه کاربردی سیستم عامل iOS 9

12 برنامه کاربردی در سیستم عامل iOS 9

سیستم عامل iOS 9 چند روزی هست منتشر شده است و احتمالا شما نیز آن را نصب کرده اید . در مقاله های قبلی از ویژگی های این سیستم عامل گفتیم و حالا وقت آن است که 12 برنامه کاربردی iOS 9 را به شما معرفی کنیم.

این برنامه های کاربردی شامل مسدود کردن آگهی ها ، بازی ها ، برنامه 3D Touch می شود که به نظر می رسد این نرنامه ها طرفداران بسیار داشته باشد و سیستم عامل iOS 9 را برای شما جذاب تر کند.

1Blocker

بسیاری از سایت ها به خصوص سایت های خرید ، بسیاری از تبلیغات را برای شما نمایش می دهد که باعث نارضایتی کاربران می شود و ممکن است برای همیشه آن سایت را ترک کنند . در سیستم عامل iOS 9 شما با این برنامه امکان این را خواهید داشت که این تبلیغات را مسدود کنید و هرگز دیگر شما را ناراضی نخواهند کرد.

1Blocker

BBC iPlayer

برنامه های BBC را می توانید به صورت تصویر در تصویر در آی پد ایر ، آی پد ایر 2 ، آی پد مینی 3 و 4 مشاهده کنید.

BBC iPlayer

Dropbox

در صورتی که فایل های خود را در این برkامه ذخیره کنید ، به راحتی نیز بدون باز کردن به آن ها دسترسی خواهید داشت . به طور مثال شما قصد اشتراک یک فایل را دارید و لازم است که فایل مورد نظر خود را باز کرده و سپس به اشتراک بگذارید ولی با این نرم افزار بدون بازکردن فایل می توانید به راحتی آن را به اشتراک بگذارید.

این نرم افزار در آیفون 6 اس ، آیفون 6 اس پلاس با ویژگی 3D Touch به راحتی قابل استفاده است . شما می توانید به راحتی چندین فایل را انتخاب کنید و به اشتراک بگذارید . همچنین امکان جستجو و آپلود عکس های خود را خواهید داشت.

Dropbox

بازی Duet Game

در این بازی باید 2 توپ رنگی آبی و قرمز را حرکت دهید بی آنکه به موانع سر راه برخورد کنند. این بازی سبک بی پایان دارد و شما را می تواند ساعت ها محو خود کند. موسیقی ریتمیک و هماهنگ با بازی و حرکات شما، جذابیت و بی همتا بودن بازی را چند صد برابر می کند.

با ویژگی جدید ReplayKit شما با سرعت بیشتری این بازی را انجام دهید و امکان ذخیره یا به اشتراک گذاشتن بزای را پس از پایان خواهید داشت.

Duet game

Hulu

با استفاده از این برنامه امکان مشاهده تصاویر را به صورت تصویر در تصویر در آی پد ها خواهید داشت و به این صورت شما می توانید در یک زمان چندین تصویر را با هم مشاهده کنید.

Hulu

Instapaper

این برنامه نیز دارای ویژگی multitasking است و شما می توانید دو تصویر همزمان را با هم داشته باشید . به طور مثال می توانید در یک تصویر صفحه یادداشت ها را باز کرده و در قسمت دیگر کار دیگری را انجام دهید . این ویژگی برای کپی کردن متن ها از یک سایت یا صفحه اجتماعی یا فایل های ورد در یادداشت ها مناسب است.

Microsoft Office

در سیستم عامل جدید از برنامه های مایکروسافت نیز پشتیبانی می شود . در آی پد شما می توانید از ویژگی چند وظیفه ای (multitasking) بهره مند شوید و به طور مثال به صورت همزمان از 2 برنامه استفاده کنید . شما همچنین امکان جستجو ، ایجاد فرم را در آیفون و آی پد خواهید داشت.

Microsoft Office

Pinterest

این یک نرم افزار جستجو ویژه برای شما است . این برنامه همچنین از فناوری تاچ 3 بعدی پشتیبانی می کند ، با این نرم افزار به راحتی فایل مورد نظر خود را در گوشی جستجو و پیدا کنید.

Pinterest

Pocket

شما با این نرم افزا می توانید فایل های مورد نظر که با جستجوی ویژه ، جستجو کرده اید را ذخیره کنید . با ویژگی تصویر در تصویر این نرم افزار شما می توانید به راحتی زمانی که در حال ذخیره لینک ها هستید ، کار دیگری انجام دهید یا فیلم مشاهده کنید.

Pocket

Twitter

قابلیت چند وظیفه ای (multitasking) به توییتر نیز اضافه شده است و شما در یک لحظه می توانید از چندین بخش برنامه توییتر استفاده کنید.

Twitter

iMovie

با این برنامه شما می توانید ویدیو های خود را ویرایش کرده و حالت و جلوه های مختلفی را برای کلیپ های خود انتخاب کنید

iMovie

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا