steve jobs day

14 اکتبر روز استیو جابز نام گرفت

اگر به سایت اپل رفته باشید این را خواهید دید:  استیو جابز درگذشت و اگر روی عکس بزرگ جابز کلیک کنید، با این پیغام نوشته‌شده با حروف درشت مواجه خواهید شد:…

اپل نابغه‌ای خلاق و ژرف‌اندیش را از دست داده است و جهان نیز انسانی فوق‌العاده را. آن دسته از ما که بخت شناختن و کار کردن با استیو را داشته‌ایم، دوستی عزیز و راهنمایی الهام‌بخش را از دست داده‌ایم. استیو شرکتی را ترک می‌گوید که تنها خود او می‌توانست بسازد و روحیه‌ای که او داشت تا ابد در باطن اپل خواهد ماند.

steve jobs day

اسطوره دنیای تکنولوژی مرد، به سادگی طراحی محصولاتش و به مرموزی شخصیتش. او در تمام سال‌های مدیریتش در Apple همیشه از نظر کارکنانش یک شخصیت بزرگ و نفوذناپذیر به نظر می‌رسید.

ایالت کالیفرنیا اعلام کرده است که ۱۶ اکتبر به استیو جابز اختصاص داده شده است.
در واقع Jerry Brown با اینکار قصد دارد احترامی به نوبه ی خودش به موسس اپل بگذارد.دانشگاه Stanford یک مراسم خصوصی به همین منسابت قرار داده است.
همچنین خود شرکت اپل ۱۹ اکتبر مراسمی را برای بزرگداشت این مرد بزرگ برنامه ریزی کرده است.طرفداران اپل در سرتاسر دنیا جمعه گذشته ۲۲ مهر کنار هم جمع شدند تا به افتخار استیو جابز این روز را به نام او نامگذاری نمایند. هدف از این روز آن بود که طرفداران اپل فرصتی داشته باشند تا از استیو برای تمام کارهایی که برای جهان ما انجام داد تشکر کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا