عرضه آیفون 6 پلاس 16 گیگابایتی در کمتر از 10 روز

با نزدیک شدن به مراسم شکرگذاری، برآورد میزان عرضه گوشی‌های آیفون 6 پلاس به فروشگاه‌های اپل کمی افزایش یافته است؛ هم‌اکنون در ایالت متحده، میزان عرضه آیفون 6 پلاس 16 گیگابایتی در همه رنگ‌ها و از طریق تمامی کانال‌های پخش، بین 7 تا 10 روز برآورد می‌گردد.

در میزان عرضه آیفون 6 پلاس 64 گیگابایتی نیز در تمامی رنگ‌ها و کانال‌های توزیع، بهبود چشمگیری مشاهده می‌شود. به طوری که در گدشته 3 الی 4 هفته یک بار عرضه صورت می‌گرفته، و در حال حاضر این زمان به 2 الی 3 هفته کاهش یافته است.

با وجود افزایش چشمگیری که در عرضه آیفون‌های 6 پلاس 16 و 64 گیگابایتی مشاهده می‌کنیم، برآورد میزان عرضه برای آیفون‌های 6 پلاس 128 گیگابایتی که به سختی هم یافت می‌شوند، هم چنان بین 3 الی 4 هفته باقی مانده است، که نشان می‌دهد آیفون‌های با ظرفیت بالاتر، با بیشترین محدودیت عرضه روبه‌رو هستند.

 

علاوه بر این‌ها، شرکت اپل در عرضه آیفون‌های 6  نیز شاهد پیشرفت‌هایی بوده است. به طوری که ارسال و ارائه نمونه 16 گیگا بایتی آن، حدود 5 الی 7 روز به طول می انجامد، در حالی که در گذشته، این زمان به 7 تا 10 روز محدود بوده است. بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا و آسیا همچون کانادا، استرالیا و نیوزلند نیز شاهد این بهبود چشمگیر در عرضه و ارائه محصولات فروشگاه‌های اپل بوده‌اند. در این فروشگاه‌ها نیز عرضه آیفون‌های 6 و 6 پلاس، تا حدودی بهبود یافته است، به طوری که بسیاری از فروشگاه‌ها در سراسر کشور، فهرست موجودی آیفون‌های 6 و 6 پلاس را به تفکیک 16 و 64 گیگا بایتی اعلام نموده‌اند.

شایان ذکر است، فروشگا های اپل به طور منظم، نمونه‌های مدل‌های جدید آیفون را دریافت و عرضه می‌نمایند. استفاده از ابزار iStockNow می‌تواند به منظور چک کردن و بررسی میزان موجودی آیفون‌های 6 و 6 پلاس به کار رود.

iphone6plusstockinstore

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل، در تاریخ 20 اکتبر اعلام کرد: میزان عرضه آیفون‌های 6 و 6 پلاس از حد فراتر رفته است! و شرکت اپل در آن زمان، قادر به تامین درخواست‌های مشتریان و ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضای بازار نبود. با این وجود، این شرکت، تمام تلاش خود را جهت آماده‌سازی و عرضه آیفون 6 و 6 پلاس به کار گرفته است. طبق گزارشات و شایعات منتشرشده، تولید انبود آیپد پرو نیز، در همین راستا به تاخیر افتاد، تا شرکت اپل بتواند منابعش را در جهت تولید و عرضه هرچه بیشتر آیفون 6 پلاس متمرکز نماید!

تجزیه و تحلیل‌های صورت گرفته بر روی مشتریان نشان می‌دهد که مصرف کنندگان آیفون در ایالت متحده، به نسبت 3 به 1، طرفدار آیفون 6 می باشند؛ بدین معنی که به ازای هر طرفدار 6 پلاس، 3 طرفدار آیفون 6 در این ایالت وجود دارد. اما هم چنان عرضه هر دو محصول به صورت محدود صورت می گیرد. در حال حاضر، تشخیص نسبت دقیق و درست تقاضای آیفون 6 در مقابل 6 پلاس غیر ممکن است …

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا