20 دلار صرفه جویی با دانلود 5 اپلیکیشن رایگان

برای پستی دیگر و معرفی چند اپلیکیشن رایگان دیگر آماده اید؟ اگر از خوانندگان آی اپل سنتر باشید می دانید در پست های سریالی به معرفی اپلیکیشن های رایگان شده ( یا تخفیف خورده ) می پردازیم که ممکن است در کمتر از 24 ساعت آینده به وضعیت قبل خود بازگردند پس بهتر است برای دانلود عجله کنید .

اپلیکیشن رایگان

iTV Shows 3

یکی از بهترین نرم افزارها برای دوستداران سریال های آمریکایی . این نرم افزار با دارا بودن لیست بلندی از سریال ها همچون : say, Game of Thrones, passionately می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند . همچنین این برنامه قابلیت دریافت کاور سریال ها ، لیست تاریخ انتشار اپیزودهای جدید بر حسب منطقه زمانی را نیز دارد .

دانلود از اینجا

pwSafe

BNNOOR232BNNOOR

یک برنامه مشابه با اپلیکیشن محبوب 1password که با ذخیره اطلاعات امنیتی اکانت ها ، شما را در بیاد آوری آن ها یاری می دهد . این نرم افزارها همچنین می تواند با اتصال به اکانت های دراپ باکس یا آی کلود از اطلاعات خود بک آپ تهیه کند .

دانلود از اینجا

Loop

BNNOORscreen480x4803BNNOOR

یک اپلیکیشن مختص آی پد که می توانید از طریق برنامه و انگشتان خود انیمیشن های جالبی خلق کنید و آن را به اشتراک بگذارید .

دانلود از اینجا

WorldMate

BNNOORscreen568x5686BNNOOR

یک اپلیکیشن عالی برای افرادی که زیاد مسافرت می کنند . این نرم افزار بسیار عالی همه امکاناتی که در یک سفر ممکن است به کارتان بیاید در اختیارتان قرار می دهد . از ساعت ها و تبدیل ساعت به ساعت محلی گرفته تا واحدهای طول و پول . شما می توانید به راحتی مقیاس ها را به یکدیگر تبدیل کنید .

دانلود از اینجا

Longform

BNNOORscreen568x568-14BNNOOR

یک نرم افزار عالی برای دوستداران مقالات اینترنتی . همانطور که می دانید اینترنت سرشار از اطلاعات است اما پیدا کردن یک مقاله مناسب جهت مطالعه گاهی در این انبوه اطلاعات سخت است . اما به کمک این اپلیکیشن و موتور جستجوی قوی آن می توانید هر مقاله در هر زمینه را از روی اینترنت پیدا کرده و مطالعه کنید .

دانلود از اینجا

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا