سال 2014 عصر طلایی تلویزیون های هوشمند سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ 2014، کلّی قابلیت و ویژگی دارند. با استفاده از آن ها می توانید کانال ها را عوض کنید، اپ ها را اجرا کنید و تسک های گوناگون را مدیریت کنید. سامسونگ در حال کار بر روی سرویس فعل و انفعالی لحنی صداست و اگر این قابلیت تثبیت شود، دیگر نیازی به زبان خارجی ندارید و با زبان ساده تری نیز می توانید به تلویزیون دستور بدهید. برای مثال اکنون برای تغییر شبکه تلویزیونی باید بگویید : ‘Channel Change’ یا ‘Channel Number’ که در سال بعد فقط کافی است شماره کانال را بگویید.

226
می توانید از میانبر های صوتی برای بازکردن یک وب سایت یا اپ در این تلویزیون های هوشمند استفاده کنید و هنگامی که به جستجو اطلاعات معینی [مانند وضعیت آب و هوایی، ارزش سهام و یا رتبه های ورزشی] می گردید، نتایج جستجو را در یک پنجره پاپ آپ در دست داشته باشید. حالا نکته خوبش اینجاست که ویژگی هدایت صوتی به 12 بازار و 23 کشور دیگر هم عرضه خواهد شد.

مجموعه تلویزیون 2014 سامسونگی که فعلاً هم نام و نشانی ندارد قرار است از ایمای حرکتی انگشت نیز بهره ببرد. قابلیتی که با استفاده از آن می توان کانال را تغییر داد، صدا را کم و زیاد کرد، فیلم را ایستا کرد و به صحنه قبلی بازگشت آن هم فقط با حرکت انگشت! [یاد ورزش های سخت دو انگشتی می افتم  _ خم کردن دو انگشت اشاره_ :دی]

44
‘تلویزیون های هوشمند 2014 سامسونگ از تعاملات صوتی بهبود یافته و قابل توجهی بهره می برد که از این پس، مصرف کنندگان ما قدر خواهند بود تا به صورت حسی از تلویزیون های اسمارت ما استفاده کنند.’ همچنین کیونگشیک لی نایت رئیس تیم استراتژی تجارت نمایش های دیداری سامسونگ samsung طی  بیانیه افزود؛ ما به توسعه درون مایه های مان که به یکپارچگی تشخیص صدا و حرکت می پردازد، ادامه خواهیم داد. و همه این ها برای راحتی بیشتر است.

2222
اگر این موضوع برایتان جالب شده باید بگم این محصول در نمایشگاه جهانی و معروف CES 2014 در لاس وگاس رونمایی خواهد شد. زمان برگزاری این شو از 7 تا 14 ژانویه برگزار می باشد.

پیش از این که از این که تلویزیون های جدید samsung رونمایی شود، الان چنین سیستم هوشمندی دارید؟ آیا از آن راضی هستید؟ دیدگاه تان را با در میان بگذارید.

منبع : Cnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا