اتومبیل Passat مدل 2016 شرکت Volkswagen

اتومبیل Passat مدل 2016 شرکت Volkswagen از تکنولوژی جدید بهره مند است ، ظاهری متفاوت و جدید دارد ، ولی در زمان نامناسبی عرضه شده است

اتومبیل Passat شرکت Volkswagen بهبود های بسیار زیادی را به خودش دیده است ، ولی از مشکل زمان عرضه نامناسب رنج می برد.

شرکت Volkswagen اتومبیل Passat مدل 2016 را که مدل تازه و بروز رسانی شده از مدلی است که در سال 2011 منتشر کرده بود ، در مراسم شبانه ای که در روز دوشنبه و در نیویورک برگزار شد ، شروع به عرضه کرد. این اتومبیل پذیرای تعداد بسیاری ویژگی های تکنولوژیکی جدید است ، که از آن ها می توان Apple Carplay و Android Auto را نام برد ، و همچنین طراحی داخلی و خارجی جدیدی را نیز دریافت کرده است.

2015-09-23_134607

متاسفانه ، زمان انتشار آن با زمانی مصادف شده است که شرکت Volkswagen در پایین ترین و بدترین شرایطش در طول تاریخ قرار گرفته است. بنا به گزارشات، این کمپانی جرائم جنایی احتمالی را شاهد است و جریمه بزرگی را از طرف سازمان E.P.A در یافت کرده است ، به خاطر این که موتور های چهار سیلندرش را طوری طراحی کرده است که بتواند تست ها را دور بزند و در آن ها تقلب کند.

ویژگی بارز و شاخص اتومبیل Passat مدل 2016 در سیستم تفریحی اطلاعاتی درون ماشین یعنی ماژول پلتفرم تفریحی و اطلاعاتی 2 یا MIB II است ، که در حال حاضر به جای استفاده از صفحه های لمسی مقامتی از سیستم صفحه لمسی خازنی استفاده می کند. می توان تفاوت بین سیستم صفحه لمسی خازنی و سیستم صفحه لمسی مقاومتی را مانند مقایسه بین گوشی آیفون و سیستم قدیمی پالم پایلوت دانست. سیستم مقاومتی به آفت داشبورد ماشین های این کمپانی تبدیل شده بود ، پس خیلی ها از رفتن و تعویض شدن آن ها به گرمی استقبال می کنند.

قابلیت جدید پشتیبانی از شکلک های چند انگشتی یکی از قابلیت های خوب و مناسبی است که از تغییر سیستم از سیستم خازنی به مقاومتی حاصل شده است ، و می تواند استفاده از سیستم های Apple Carplay و Android Auto را بسیار کارآمد تر و لذت بخش تر کند. سیستم تفریحی اطلاعاتی درون ماشین قبلی شرکت Volkswagen کافی بود و کار شما را راه می انداخت ، ولی خیلی قدیمی به نظر می رسید. این قابلیت های جدید اضافه شده به Passat مدل 2016 این اتومبیل را بیشتر به یک محصول امروزی و نسل جدید بدل کرده است.

2015-09-23_134959

این طور که به نظر می رسد در پاسخ به نیش و کنایه هایی که در مورد مدل های قبلی اتومبیل Passat گفته شده بود و آن ها را از لحاظ ظاهری حوصله سربر خوانده بودند ، شرکت Volkswagen تصمیم گرفته است که به شکل و قیافه اتومبیل مدل 2016 اش سر و سامانی اساسی بدهد و آن را تقویت کند.با این که این محصول به طور اساسی با نسل های پیش از خودش متفاوت نیست ، اما حرکت تازه در مسیری درست برداشته است. این شرکت همچنین ظاهر داخلی این اتومبیل را نیز تغییر داده است ، اما با این حال داخل این ماشین هنوز هم برای کسانی که قبلا در اتومبیل های جدید Volkswagen نشسته باشند جنبه ای صمیمی و آشنا دارد.

شرکت Volkswagen همچنین یک نسخه R-Line از این اتومبیل را نیز عرضه خواهد کرد که در آن به این ماشین حتی شکل و شمایلی اسپورت تر نیز داده خواهد شد.

بخش ماشین های Sedan سایز متوسط همیشه خانه اتومبیل هایی بود که مدل سازی ها و طراحی هایی الهام بخش نداشتند ، اما از آن جا که شرکت های فورد و مزدا با عرضه اتومبیل های Ford Fusion و Mazda 6 رقابت را یک پله جلوتر برده اند ، برای شرکت Volkswagen راهی جز وارد عمل شدن و پاسخ دادن با محصولی متفاوت باقی نمانده بود.

برای مدل 2016 اتومبیل Passat ، شرکت Volkswagen همچنین یک سری ویژگی فعال امنیتی را نیز به این اتومبیل اضافه کرده است. ترمز بعد از تصادف ، که بعد از برخورد کردن شما با مانعی و یا از دست دادن کنترل اتومبیل ترمز های اتومبیل را فعال می سازد ، که معمولا در تمامی مدل ها یافت می شود ، به همراه کنترل کروز تطبیقی ، ترمز اتوماتیک ، مونیتور کردن نقطه های کور و هشدار خروج از خطوط می شود که آخری به عنوان یک ویژگی دلخواه می تواند درخواست داده شود.

موتور های Volkswagen اهداف اصلی این کمپانی هستند :

یک موتور توربو ی 1.8 لیتری چهار سیلندری ، یک موتور نسخه VR6 6 سیلندر 280HP و بهترین و شاخص ترین این موتور های یعنی موتور دیزلی 2.0 لیتری . با این که شرکت Volkswagen دستور توقف در فروش مدل های اتومبیل دیزلی جدید سال 2015 اش را گرفته است ، اما مدل های 2016 این ماشین ها در رسوایی تقلب اخیر این کمپانی دخیل شناخته نشده اند ( البته فعلا ) و مراحل گرفتن مجوز برای این مدل های 2016 از TDI در حال انجام شدن است.

در حالی که مدل جدید و بروز شده اتومبیل ها برای این کمانی اتومبیل سازی جذاب و امید بخش است ، ولی ماجرای روسوایی مطرح شده برای این کمپانی روحیه آن ها را تضعیف کرده است.

در مراسم رونمایی از این محصول جدید ، رئیس و مدیر عامل کمپانی گروه Volkswagen در آمریکا ، آقای مایکل هورن ( Michael Horn ) ، به خاطر ماجرای رسوایی ای که قبل از رونمایی از این اتومبیل Passat رخ داده بود از عموم بازدید کنندگان عذرخواهی کرد. آقای هورن اظهار داشت که شرکت اش”نادرست و اشتباه” حمل کرده است و این که واقعا کاری که کرده اند “خراب کاری” بوده است.

در این وضعیت کنونی ، این مدل جدید اتومبیل Passat در حال تقلا کردن است تا به هر نحوی که شده توسط خریداران دیده شود. این مسئله هم که صنعت اتومبیل های Sedan سایز متوسط رو به خرابی است هم کمک چندانی به فروش این اتومبیل نخواهد کرد.

مدل جدید اتومبیل Passat ، یعنی مدل 2016 ، به نظر می رسد که نسبت به اجداد خسته کننده و کسل آورش بهبود بسیار زیادی پیدا کرده باشد ، ولی آیا کسی متوجه این تغییرات خواهد شد ؟

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا