ایجاد شبکه‎های رادیویی زنده‎ی جدید Beast توسط اپل

شبکه‌ی رادیویی بیتس 1 (Beast 1) به تازگی توسط اپل شروع کار است و اکنون به نظر می‌رسد با توجه به نام‎های تجاری جدید ثبت شده توسط شرکت اپل، بزودی چهار شبکه‌ی رادیویی زنده‎ی مشابه، به بازار عرضه شوند.

شبکه‌های رادیویی 2 تا 5 بیتس

لوگوهای ایجاد شده برای شبکه‎های رادیویی Beast شماره‌ی 2 تا 5 ماه گذشته در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده به ثبت رسیده‎اند و همچنین این نام‎ها در نسخه‎ی روز دوشنبه‎ی رسانه‎ی خبری کنسوماک (Consomac) نیز مشاهده شده‎اند. این نام‎های تجاری، متعلق به شرکت بیتس الکترونیک (Beats Electronics, LLC) بوده و شامل نام‎های “Beats 2-5” و “B2-B5” و لوگوهای مربوط به آن‎ها نیز می‎باشند.

15372-11658-Screen-Shot-2015-12-28-at-123251-PM-l

در حال حاضر، شرکت اپل تنها یک شبکه‌ی رادیویی زنده و 24 ساعته را در حال اجرا دارد، و آن هم شبکه‌ی Beast 1 است، که طی امسال و همزمان با عرضه‌ی سرویس اپل موزیک راه‎اندازی شد.

دسترسی به شبکه‌های بیتس

این شبکه‎‌ی زنده و بین المللی رادیویی در درون نرم‎افزار موزیک سیستم‎عامل iOS قرار داده شده، و شما همچنین می‎توانید از طریق نرم‎افزار iTunes در مک و کامپیوتر‎های شخصی، آن را مشاهده کرده و یا از طریق نرم‎افزار اپل موزیک در سیستم‎عامل اندروید نیز به آن دسترسی داشته باشید. هدف اصلی از ایجاد این شبکه‌ی رادیویی، حمایت از آهنگ‎ها و خوانندگان تازه‎کار بوده و قصد دارد تا قدرت کشف و جستجوی تجربه‎های جدید را در بین علاقه‎مندان به موسیقی ساده‎تر کند.

گزینش‎ها و شخصیت‎های متفاوت افراد، نقش بسیار مهمی در Beast 1 ایفا می‎کنند، چرا که در آن، دی‎جی‌ها به طور زنده آهنگ‎ها را انتخاب کرده و همچنین خوانندگان، میزبانی برنامه‎های خودشان را در اختیار دارند.

اگرچه سرویس اپل موزیک تنها با یک شبکه‌ی رادیویی شروع به کار کرد، ولی رونمایی کردن و ایجاد شبکه‎های رادیویی جدید برند Beast، همیشه در دستور کار آن‎ها قرار داشته است. در ماه آگوست، مشخص شد که شرکت اپل، بنا به قرارداد ایجاد شده می‌تواند تا 5 شبکه‌ی رادیویی زنده را بدون نیاز به مذاکره مجدد بر سر استفاده از این لوگو راه‎اندازی کند.

همچنین مشخص شده است که شرکت اپل، دامنه‎هایی چون beats2.hk و beats2.com.ru و beats2.com.cn … را به تصاحب خودش در آورده است، که این الگوهای دامنه تا دربرگرفتن URL (لینک) تمامی 5 ایستگاه رادیویی Beast ادامه پیدا می‎کند. تمامی این‎ها به خوبی با اخبار نام‎های تجاری معرفی شده در ماه نوامبر جور در می‎آید.

 

appleinsider

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا