برگزاری کارگاه‌های آموزش عکاسی در فروشگاه‌های اپل

سال آینده، اپل در فروشگاه‌های خود، کارگاه‌های آموزش عکاسی و تصویرنگاری با آیفون و آیپد برگزار می‌کند. در این خصوص، به عنوان بخشی از فعالیت فروشگاه‌های اپل که زیر نظر Angela Ahrendts است، شرکت اپل تعداد زیادی کارگاه آموزش عکاسی برای ارتقای مهارت مشتریان برگزار خواهد کرد.

iPad-Art-Tiffany-Bozic

CNET گزارش می‌دهد: کارگاه‌های جدید، ترفندها و شیوه‌ی عکاسی با آیفون و همچنین ترسیم، نقاشی و طراحی با آیپد را به مشتریان آموزش خواهند دارد. این کارگاه‌ها، فرصتی برای یادگیری تکنیک‌های عکاسی پیشرفته برای تمام مشتریان “در هر سطحی از مهارت” است.

اپل در یک جمله می‌گوید: ما به شما کمک می‌کنیم تا شیوه‌ی استفاده از لوازم جانبی مختلف و تکنیک‌هایی مانند قرار گرفتن در دنباله‌های نور، استفاده از Time-lapse یا استفاده از لنز ماکرو را بیاموزید. سپس، راه‌های تنظیم و ویرایش عکس‌های خود را کشف کنید به طوری که شما بتوانید یک اثر هنری ایجاده کرده و با یافتن سبک خود، مهارت‌های خود را بهبود بخشید.

اپل، خلاقیت هنرمندان را برای الهام بخشیدن به دیگران در فروشگاه‌ها و سایت Apple.com نمایش می‌دهد. برخی از هنرمندان برجسته نیز در رویداد فروشگاه اپل در خیابان 14 نیویورک که با حضور عکاس معروف، Bernhard Lang است که با استفاده از یک iPhone 6s Plus به گرفتن تصاویر لند اسکیپ هوایی می‌پردازد شرکت می‌کنند. دیگر هنرمندان دیجیتالی که در این رویداد مورد توجه هستند عبارتند از: Tiffany Bozic و Jake Sergeant و William Hundley و Greg Barth.

Bernhard-Lang-image-001

در سایت اپل، “گفتگوی این عکاسان با استعداد و هنرمندان دیجیتالی را با Evan Pricco سردبیر مجله‌ی Juxtapose، درباره‌ی کارشان بخوانید. این ابتکار، بخشی از شروع دوباره‌ی کمپین ‘Start Something New’ اپل است که در تلاش برای الهام بخشیدن به مشتریان برای بیان خودشان با استفاده از دستگاه‌های آی او اس و با خلاقیت بیشتر است.

تصاویر بالا از:Tiffany Bozic

خرید آنلاین گیفت کارت آیتونز : خرید گیفت کارت

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا