فورس تاچ سه بعدی آیفون 6s

فورس تاچ سه بعدی آیفون 6s ممکن است راهی برای فشار کمتر بر روی صفحه آیفون باشد

یکی از نکات برجسته ای که در سری جدید آیفون های اپل یعنی آیفون 6s دیده می شود ویژگی نسل دوم فورس تاچ می باشد. ما اولین نسل از فورس تاچ را روی اپل واچ و تا چند ماه بعد روی مک بوک جدید دیده ایم ولی گفته می شود نسل دوم آن بهبود یافته است.

iphone-h11
به گفته Mark Gurman از 9to5Mac موارد جدیدی که در صفحه لمسی دیده می شود فورس تاچ سه بعدی است که گفته می شود در سری خانواده آیفون های جدید که معرفی می شوند و آیفون 7 دیده خواهد شد و وی معتقد است که اپل قصد دارد آیفون را کاملا بدون دکمه کند و حتی دکمه هوم نیز لمسی باشد. حتی گفته می شود مثل عکس فوق دکمه حجم صدا نیز برجسته نخواهد بود.

به نظر می رسد فورس تاچ اولین مرحله از راه طولانی پیش رو برای آیفون بدون دکمه باشد

البته باید بدانیم که این فقط یه حدس و گمان است که البته توسط یکی ازمنابع اگاه به اخبار اپل منتشر شده است.فورس تاج جدید باید شامل یک سری ویژگی های جدید هم باشد مثلا شما تصور کنید به یکی از کناره های صفحه نمایش خودبرای افزایش و کاهش حجم صدا نیروی لمسی وارد کنید.

این می تواند یک تغییر اساسی در تعامل دستگاه با کاربر باشد، ما به زودی می توانیم تغییرات بزرگ دیگر را خودمان تجربه کنیم.البته باید بگوییم اپل تاکنون سابقه نداشته است که تکنولوژی قدیمی خود را به کلی کنار بگذدارد اما امیدواریم تغییرات جدید همه ما را شگفت زده کند.آیا شما دوست دارید آیفون بدون دکمه ای با تکنولوژی فورس تاچ با جای آن داشته باشید؟

 

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا