شرکت XYZ اسکنر سه بعدی دستی را ارائه کرد

اسکنر سه بعدی شرکت XYZ شبیه حرف U است که با استفاده از .0USB 3 به کامپیوتر وصل میشود

gffffffffsd

این یک تصویر سه بعدی با استفاده از اسکنر دستی شرکت  XYZ میباشد

برلین – شرکت XYZ با ارائه چاپگر سه بعدی که خروجی با شکلهای انواع محصولات خوراکی داشت برای خود نامی دست و پا کرد، اما این شرکت حالا کار دیگری در بحث سه بعدی ارائه کرده است.

در IFA 2015 (نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی برلین)، این شرکت یک اسکنر سه بعدی دستی به ارزش 199$ عرضه کرد. این دستگاه شبیه حرف U ، با استفاده از .0USB 3 به کامپیوتر وصل میشود. هنگامی که شما آن را در اطراف افراد یا اشیا به آرامی حرکت میدهید، یک حالت سه بعدی ایجاد میکند(شما میتوانید پروسه ایجاد تصویر سه بعدی را در کامپیوتر مشاهده کنید)، که شما بعداً میتوانید با استفاده از پرینتر XYZ یا هر چاپگری که از فرمت STL یا OBJ پشتیبانی میکند آن را چاپ کنید.

همچنین متوانید ببینید: سیستم هوشمند ZTE که با استفاده از چشم، اثر انگشت یا صدای شما، قفل را باز میکند

این دستگاه 198 گرمی از تکنولوژی سه بعدی حسی شرکت اینتل استفاده میکند که با ترکیب کردن مادون قرمز، CCD و حسگرهای رنگی تصویر سه بعدی را با سرعت 30 فریم در ثانیه و کیفیت تصویر 1 میلی متر ایجاد میکند. ساختارهای گرانتر حسگرهای اسکنر سه بعدی، با دقت کمتر از میلی متر نیز ایجاد تصویر میکنند.

از شرکت XYZ خواستم که دستگاه اسکنر را روی من امتحان کنند و نتیجه بسیار چشم گیر بود. یک دقیقه صرف اسکن سر من شد و نرم افزار نیز در حدود 30 ثانیه زمان برد تا نتیجه کار را نشان بدهد. میتوانستم نتیجه را به صورت تمام رنگی یا به صورت تک رنگ که من قبلاً با چاپگر سه بعدی تک رنگ گرفته بودم، ببینم. مقرون به صرفه ترین مدل شرکت XYZ به قیمت 399$ می باشد.

 

منبع : mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا