پرینتر سه بعدی برای ساخت پاستیل خوراکی

پاستیل های ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی که قابل خوردن هستند

اگر شما هم در مورد اهمیت چاپگرهای سه بعدی شک دارید پس همراه ما باشید و این پرینتر سه بعدی را که برای ساخت پاستیل از آن استفاده می شود ببینید .
یک شرکت آلمانی به نام Katjes از اولین پرینتر سه بعدی برای ساخت پاستیل در کافه ای به نام Grün-Ohr در برلین رونمایی کرده است . این شرکت ادعا میکند که این اولین پرینتر سه بعدی غذایی است که در دسترس عموم قرار دارد . بنابراین نام کارخانه ی شکلات سازی جادویی به درستی بر آن نهاده شده است .
سایت 3dprint.com گزارش میکند که ساخت این پاستیل ها تنها 5 دقیقه طول میکشد .

2015-09-01_114213

مشتریان می توانند از رنگها و طعم های مختلف موجود به دلخواه انتخاب کنند و دارای انتخاب های رنگین کمانی نیز هستند که به آنها اجازه میدهد رنگهای مختلف را ترکیب سازند . هر کدام از این پاستیلها ، 5 یورو قیمت دارند که برای یک پاستیل گران به نظر میرسد اما شما می توانید با این پول، یک پاستیل شخصی داشته باشید.

شکلهای مختلف حیوانی در دسترس است و مشتریان نیز میتوانند از حروف مختلف استفاده کنند . همچنین مشتریان می توانند شکلهای جدید برای ساخت پاستیل پیشنهاد دهند . اگرچه این اولین پرینتر سه بعدی غذایی نیست که تا به حال دیده ایم اما به نظر می رسد اولین موردی است که غذای سه بعدی واقعی را فورا حاضر میکند .

این دستگاه رشته ای از پاستیل ها را کنار هم قرار میدهد که نتیجه ی آن ساخت یک پاستیل سه بعدی است

پاستیلهای به وجود آمده بدون گلوتن هستند اما این بدین معنی نیست که کاملا سالم اند . اینها هنوز پاستیل اند که میتوانند به خاطرداشتن شکر برای دندانهای شما مضر باشند .شرکت katjet نمایش عمومی هشت هفته ای در این کافه خواهد داشت .

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا