41 درصد از کاربران تلفن همراه به فکر خرید آیفون 4 اس هستند

من آیفون دوست دارم

بر اساس گزارشی که از سایت 9to5mac منتشر شده پیش بینی بسیاز جالبی از استقبال گسترده ای که از آیفون نسل پنجم اپل خواهد شد را خواهیم داشت ،در این گزارش گفته شده است که ۴۱ درصد استفاده کنندگان گوشی های تلفن همراه در ایالات متحده , کانادا و مکزیک برنامه دارند که آیفون۵ اپل را خریداری کنند.
همانطور که در آی اپل سنتر اعلام شده آیفون جدید در روز سه شنبه برابر ۱۲ مهرماه معرفی خواهد شد و بسیاری از ارقام را به سود کمپانی اپل بازهم تغییر خواهد داد.گزارشات نشان میدهد که نیمی از این ۴۱ درصد برنامه دارند که آیفون۵ را در شش ماهه ی اول معرفی اش به عنوان اسمارتفون خود برگزینند. برخی قصد خرید آیفون 4s را دارند.

به طور کلی بر اساس آماری که این مطالعه به دست داده ، ۵۲ % از دارندگان گوشی بلکبری ، ۵۱ درصد از استفاده کنندگان آی فون و همچنین ۲۷ درصد از صاحبان گوشی های با سیستم عامل اندروید در پی برنامه ریزی برای آیفون 4 اس خواهند بود

البته نکته جالب دیگری هم هست !

خرید آیفون 4s

پیش بینی شده اگر اپل مانند ارائه آیفون 3GS که نسبت به آیفون 3G تعییر ظاهری نداشت و تغییراتی اندک کرده بود ، آیفون جدید را هم ذر بسیاری جهات مشابه با آیفون ۴ فعلی معرفی کند .در حدود 72 درصد کاربرانی که تاکنون اقدام به خرید گوشی های تلفن همراه هوشمند آیفون 4 کرده اند بالاترین سطح رضایتمندی را از این گوشی ها داشته اند .جای تعجب ندارد اگر به شما بگوییم که ۸۹ درصد از دارندگان آیفون تلفن همراه بعدی خود را نیز از شرکت اپل خریداری می‌کنند و با اینکه این آمار بالا است ولی در حدود یک و سال نیم پیش (مارچ ۲۰۱۱ ) این مقدار در حدود ۹۵ درصد بود.

اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده نشان میدهد که آیفون جدید در تاریخ ۱۴اکتبر در دسترس قرار میگیرد. عده ای دیگر نیز بر این باورند که عرضه این محصول در نیمه دوم ماه اکتبر انجام میشود . آیفون جدید ابتدا در کشور های ایالات متحده,انگلیس,فرانسه و آلمان عرضه می شود.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.