48 دلار تخفیف با خرید بهترین اپلیکیشن های اپ استور

چندی است در خبرهایی به معرفی بهترین اپلیکیشن های اپل استور می پردازیم که شامل تخفیفات ویژه شده اند . در هر خبر پکیج کاملی شامل بازی های زیبا و نرم افزارهای کاربردی معرفی می شوند . در این پست نیز با آی اپل سنتر همراه باشید تا به معرفی چند نرم افزار تخفیفی بپردازیم .

BNNOOR6-Apps-Save-48-mainBNNOOR

Quantum Galaxy

BNNOORscreen568x56821BNNOOR

یک بازی تیراندازای – فضایی زیبا با گرافیک سه بعدی که علاوه برکیفیت مطلوب نمایشی داستان زیبایی داشته و بسیار سرگرم کننده است . قیمت این بازی فقط 19.99 دلار است .

دانلود از اینجا

Path Input – Swipe Keyboard

BNNOORscreen480x4802BNNOOR

اگر تاکنون از کیبوردهایی با تکنولوژی سوایپ استفاده نکرده اید پیشنهاد می دهیم یکبار آن را امتحان کنید . در این تکنولوژی به شما اجازه داده می شود بدون برداشتن انگشت از روی کیبورد و فقط با رسم خط اتصال کلیدها کلمه مورد نظر خود را بنویسید . پس اگر از درد انگشتان هنگام نوشتن شکایت دارید این کیبورد را حتما امتحان کنید . ( این کیبورد با آی او اس 8 به خوبی هماهنگ است ) . قیمت این نرم افزار فقط 19.99 دلار است .

دانلود از اینجا

 

Wake Up Pro Alarm 

BNNOORscreen568x568-116BNNOOR

یک ساعت هشدار پیشرفته با آپشن های گوناگون . قیمت این نرم افزار فقط 0.99 دلار است .

دانلود از اینجا

Equalizer PRO

BNNOORscreen568x568-215BNNOOR

این برنامه اسم آشنایی دارد . یک اکولایزر زیبا برای صفحه اسمارتفون شما همراه با قابلیت های گوناگون . قیمت این نرم افزار فقط 0.99 دلار است .

دانلود از اینجا

Pathogen

BNNOORscreen568x568-312BNNOOR

یک بازی فکری واقعا نوآورانه . در این بازی باید با ترکیب عناصر موجود در صفحه پازل را حل کنید . این بازی بسیار اعتیادآور و سرگرم کننده است و پیشنهاد می شود . قیمت این بازی 2.99 دلار است .

دانلود از اینجا

Gravitations

BNNOORscreen520x9247BNNOOR

یک بازی جاذبه ای دیگر . اگر از دوستداران بازی های فکری ، علمی هستید حتما این بازی را تجربه کنید . شما در این بازی با در اختیار داشتن شکل های متفاوت باید آن را در جای درست قرار داده و سپس جاذبه را فعال کنید و شاهد عملکرد صحیح خود باشید . قیمت این بازی فقط 2.99 دلار است .

دانلود از اینجا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا