نام مدل 5.5 اینچی آیفون 6 چه خواهد بود ؟ iPhone 6 Plus

روز دوشنبه یک سایت ژاپنی گزارشی منتشر کرد که طبق آن نسخه 5.5 اینچی آیفون 6 با نام iPhone 6 Plus عرضه خواهد شد. همچنین در این گزارش آمده که طبق معمول رنگ های  مدل آیفون 5S این گوشی در سه رنگ طلایی ،‌خاکستری و نقره ای عرضه می شود . در حالیکه گزارش های اولیه گفته بودند این مدل علاوه بر 128 گیگابایت فضای داخلی دارای رنگ بندی های خاصی نیز خواهد بود و هنوز نمی توان راجع به چیزی قاطعانه نظر داد.

منبع این موضوع سایت معتبر ژاپنی Macotakara می باشد ، این سایت سال گذشته هم قبل از عرضه آیفون 5 گفت که نام آیفون 5C چه خواهد بود و پس از انتشار این مدل دیدیم که ادعای این سایت کاملا درست از آب درآمده است این سایت ادعا کرده بود که نام این مدل Apple’s cheaper iPhone خواهد بود. همچنین انتظار می رود که به مدل 4.7 اینچی همان آيفون6 گفته شود.

همچنین اواسط سال جاری هم گزارشی منتشر شد که ادعا می کرد مدل 5.5 اینچی آیفون Apple iPhone Air نام خواهد داشت و گفته می شد دلیل این نام گزاری این است که طراحی و منوی برنامه های این دستگاه از الگوی های آیپد ایر استفاده کرده است . هرچند هنوز هم بخش دوم این خبر تایید شده است توسط یرخی سایت های دیگر اما امروز این سایت ژاپنی نام دیگری را برای مدل 5.5 اینچی مدعی شد. هرچه که باشد فردا شرکت اپل آیفون 6 را معرفی می کند و همه انتظار دارند که در این رویداد مطبوعاتی و رسانه ای بزرگ درباره همه جنبه ها از جمله قیمت ، رنگ بندی ها ،‌نام گوشی ،‌ ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری و … به طور کامل توضیح دهد.

همچنین امروز گزارش شد که قرار است در تاریخ 19 سمپتامبر هر دو مدل آیفون 6 با هم روانه بازار شوند این خبر با اخباری قبلی تناقض دارد اما به نظر می رسد می تواند درست باشد.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا