ترفندهای فوق العاده تاچ آیدی سه بعدی که ممکن است شما ندانید.

حالا که آیفون 6s به مدت یک هفته در میان ما بود ، وقت آن رسیده است که چند مورد از موارد و ترفندهای جدید در مورد ویژگی جدید تاچ سه بعدی را که در همین چند روزی که گذشت به دست آورده ام به اشتراک بگذارم.

در حال حاضر ، هرکسی چیزهایی در مورد ویژگی های اساسی تاچ سه بعدی می داند ، اما چند مسئله جزئی در مورد آن هنوز مجهول است. در این پست ما 5 مورد از ترفند های لمس سه بعدی را که در آیفون 6s وجود دارد بررسی می کنیم.

7

لمس سه بعدی در نوارهای مروری سافاری:

شما می توانید با باز کردن پیش نمایش یک نوار در سافاری آن را به صورت تماشا کنید فقط کافیست یک لمس سه بعدی روی نواری که می خواهید پیش نمایشی از آن داشته باشید صورت دهید. این همان زیر چشمی نگاه کردن به یک مطلب است که در سافاری پشتیبانی می شود. برای داشت یک نگاه مختصر به تب مربوطه با فشار کمی روی آن بزنید و و برای باز کردن کامل پنجره مربوط می توانید فشار سخت تری روی آن داشته باشید.

نگاه مختصر به محتوای یک پیام بدون باز کردن و پیام دریافت زدن در آن :

اگر شما دوست دارید که محتوای پیام خود را تماشا کنید بدون اینکه علامت خوانده شده به آن زده شود یا اینکه پیام مربوط به خوانده شدن پیام برای فرستنده ارسال شود ، البته ممکن است تمامی محتوای یک پیام مثل استیکرها و شکلک های آن را نبینید تا زمانی که ان را به طور کامل باز نکنید.

می توانید موضوع یک پیام را ببینید و به سمت بالا صفحه را سوئیپ کنید تا به پاسخ سریع دسترسی پیدا کنید.

تاچ سه بعدی روی عکس مخاطب برای تماس سریع با لینک مخاطب:

اگر شما در برنامه پیام رسانی ، ایمیل یا مخاطبین روی عکس مخاطب خود یک تاچ سه بعدی داشته باشید ، شما می توانید به یک منوی میانبر سریع شامل تمامی اطلاعات مخاطبین دسترسی پیدا کنید. این منو به شما اجازه می دهد تماس ، پیام یا ایمیلی را آغاز کنید.

انتخاب متن به وسیله ویژگی تاچ سه بعدی:

می توانم بگویم این بهترین ترفندی هست که در این پست آورده ام. البته من خودم آن را کشف نکرده ام بلکه در انجمن گفت و گوی MacRumor وجود دارد.

این اساسا مانند تمامی موارد دیگر است که قسمتی را انتخاب می کردیم و صفحه کلید در صفحه نمایش برای ویرایش بالا می آید اما این اجازه را به شما می دهد که متن غیرقابل ویرایش را در وب سایت یا جای دیگر هایلایت کنید.

هنگامی که شما روی یک کلمه برای انتخاب آن می زنید انگشت شما اجازه آف شدن را به صفحه نمایش نمی دهد ، اما در لمس سه بعدی زمانی که کلمه های لایت شد و انگشت خود را می توانید بردارید و به راحتی ویرایش را انجام دهید.

این عمل نسبت به برجسته کردن یک کلمه در رون های قبلی سریع تر و آسان تر شده است.

البته به زودی ترفندهای بیشتری از این ویژگی خارق العاده کشف خواهد شد. مثلا یکی از آن ها نگاه مختصر و گذری در برنامه آب و هوا و پیش نمایش مکان های مختلف است.

تا به حال چه چیزهای در مورد تاچ سه بعدی دستگیرتان شده؟ در نظرات افکار خود را با ما در میان بگذارید.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا