5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 5

ممکن است برخی از برنامهه ای جدید این هفته را از دست داده باشید یا از انتشار آن ها مطلع نشده باشید . ما 5 برنامه کاربردی و مهم که مورد علاقه شما می باشد و مطمئنن نمی توانید ان ها را از دست بدهید به شما معرفی خواهیم کرد . از این نرم افزار ها می توان به برنامه ی برای کمک بهتر به آرامش شما ، برنامه پیش بینی آب و هوا دقیق ، بازی Party Game و … اشاره کرد.

2015-10-12_232202

Burner

این برنامه برای ایجاد شماره های یکبار مصرف برای پیام های کوتاه و تماس های تلفنی را می دهد . شاید در بسیاری از برنامه های تلویزیونی مشاهده کرده باشید که در هر قسمت از یک شماره یا شماره های خاص برای دریافت پیام استفاده می کنند ، شما به کمک این نرم افزار امکان این کار را خواهید داشت . شما همچنین می توانید از این شماره های یکبار مصرف برای ساخت حساب کاربری در Slack, Dropbox, Soundcloud استفاده و پیام های صوتی و متنی را نیز دریافت کنید.

نحوه کار : در اول با یک شماره تلفن ثبت نام کنید . سپس کد منطقه و شماره مورد نظر را از برنامه انتحب کنید ، در نهایت یک شماره به شما داده می شود که می توانید در یک زمان محدود برای ارسال متن و تماس های خود استفاده کنید . شما به صورت رایگان ولی محدود امکان استفاده از برنامه را خواهید داشت اما در صورت خرید برنامه دیگر محدودیتی نخواهد بود.

نکته : شما توانایی سوزاندن این خط موقت را نیز خواهید داشت . بنابراین نگران پیام های خود نباشید ، با سوزاندن خط تمام اطلاعات پیام و تماس های شما از بین خواهد رفت.

قابل استفاده در : سیستم عامل iOS و اندروید – به صورت رایگان

2015-10-12_232224

Meter

این برنامه مانند یک والیپر در گوشی شما عمل خواهد کرد و اطلاعات مورد نیاز در مورد دستگاه اندروید را در اختیار شما خواهد گذاشت . این برنامه اطلاعاتی در مورد باتری ، سیگنال وای فای و تعدادی از اطلاعیه های مورد نیاز را بر روی گوشی شما نمایش می دهد . این والیپر به صورت ساده طراحی نشده است و در برابر حرکات شما واکنش نشان مید هد . شما با کج کردن و حرکت دادن گوشی هوشمند خود این والیپر در جهت های مختلف حرکت می کند.

قابل استفاده در : سیستم عامل اندروید – به صورت رایگان

2015-10-12_232250

Pause

مطمئننا ، گوشی های هوشمند زندگی ما را آسنا تر کرده اند اما علاوه بر ویژگی های خوب و سرگرم کننده می توانند به ما استرس وارد کنند و خسته کنند باشند حتی در مواقعی آرامش ما را بهم بزنند . هدف برنامه Pause حل این مشکلات است که به شما برای یک استراحت و آرامش چند دقیقه ای کمک کند . سازندگان برنامه ادعا می کنند که با استفاده از تکنیک های تمدد اعصاب که در طراحی این برنامه استفاده شده است کاربران می توانند به آرامش برسند.

نحوه کار : انگشت اشاره یا اثر انشگت خود را به آرامی در اطاف صفحه نمایش بکشید و افکت های شبیه به لامپ را به آرمی حرکت دهید . حرکات آهسته همراه با یک موسیقی آرامش دهنده شما را مجبور به استراحت کوتاهی در طول روز می کند.

نکته : زمان پیش فرض و پیشنهادی برای استراحت 1 دقیقه می باشد . اما شما امکان تنظیم این نرم افزار را خواهید داشت و هر مدت زمانی که دوست داشت ه باشید می توانید انتخاب کنید.

قابل استفاده در : سیستم عامل iOS – با قیمت 1.99 دلار

2015-10-12_232301

Psych! Outwit Your Friends

این بازی تولید شده توسط مجری برنامه تلویزیونی ( الن شو ) و برادران وارنر است . البته الن شو طرح آن را ارائه داده و از آن حمایت کرده است و مراحل تولید برنامه را اشخاص دیگری بر عهده داشته اند . نام این بازی Party Game گذاشته شده است.

نحوه کار : بازیکنان با انتخاب دسته های مختلف با یک سری سوال مواجه می شوند . در بین جواب ها ، پاسخ های مسخره و تقلبی وجود داره که کاربران باید بهترین گزینه را انتخاب کنند.

نکته : باری جواب های درست به شما امتیاز داده می شود . همچنین شما می توانید با دوستان خود این بازی رو انجام دهید و در بین پاسخ ها ، پاسخ های جعلی نیز قرار دهید پس در انتخاب جواب های جعلی دقت کنید.

قابل استفاده در : سیستم عامل iOS و اندروید – به صورت رایگان

2015-10-12_232320

Sunshine

با این بنرامه کاربران می توانند از شرایط آب و هوایی با خبر شوند . به کمک این نرم افزار یک دیگر نیازی به کارشناسان پیش بینی آبو هوای شبکه های تلویزیونی نخواهید داشت . با استفاده از گوشی آیفون خود از دقیق ترین پیش بینی آب هوایی بهره مند خواهید شد.

نحوه کار : این برنامه شرایط فعلی آب و هوای منطقه شما را در صفحه نمایش گوشی نمایش می دهد . این نرم افزار به نحوی برنامه ریزی شده است که با هر تغییر آب و هوایی به شما اطلاع داده خواهد شد و به روز رسانی می شود . سازندگان می گویند پیش بینی بیش از حد دقیق است.

نکته : این برنامه قابل تنظیم است و شما می توانید دستور اعلام دما یا دیگر شرایط جوی را در این نرم افزار تنظیم کنید.

قابل استفاده در : سیستم عامل iOS – به صورت رایگان

از این مطالب هم بازدید بفرمایید لطفا :

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 4

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 3

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 2

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 1

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا