5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 2

در هفته گذشته برنامه هایی منتشر شده است که مورد علاقه همه ی کاربران می باشد

شما ممکن است برخی از برنامه های جدید هفته ی گذشته را از دست داده باشید یا از انتشار آن ها مطلع نشده باشید .

خوشبختانه برنامه هایی منتشر شده است که مورد علاقه همه ی کاربران می باشد که می توان به Camera+ free برنامه ای برای عکس های مورد نظر شما است و ابزارهایی در مورد استفاده از امکانات دوربین به طور دستی در این برنامه وجود دارد.

Camera+ free

برنامه های ویژه دوربین از محبوبیت بسیاری برخورد دار است و فروش آن ها بیش از حد می باشد .

یکی از شرکت ها برنامه ای فوق العاده را به صورت رایگان منتشر کرده است که دارای ویژگی های منحصر به فرد است و شما امکان کنترل دستی دوربین گوشی خود را خواهید داشت.

شما با این برنامه می توانید فلش گوشی خود را به صورت دستی تنظیم و کنترل کنید . امکان این را خواهید داشت تا سطح نور مورد نظر خود را تنظیم کرده تا بهترین عکس را ثبت کنید . شما همچنین می توانید به یک حالت عکس های خود را گرفته و آن ها را ویرایش کنید . با این ابزار شما می‌توانید بر روی عکس های خود افکت گذاری کرده و عکس مورد نظر خود را بسازید.

این برنامه به صورت رایگان می باشد اما با خرید آن شما قابلیت های بیشتر نیز در دسترس خواهید داشت . به طور مثال می توانید میزان روشنی عکس را تعیین کنید.

قابل استفاده در  iOS

Gogobot

با استفاده از این برنامه شما می توانید مکان های مورد نظر در اطراف خود را پیدا کنید .

به طور مثال به یک شهر غریبه سفر کرده اید و از رستوران ها یا هتل های موجود در اطراف خود با خبر نیستید . با امکانات این برنامه شما می توانید این مکان ها را پیدا کنید و مکان مورد نظر خود را کشف کنید . این بنرامه در حال حاضر برای سیستم عامل iOS منتشر شده است اما گفته می شود به زودی برای اندروید نیز قابل دسترس خواهد بود .

ویژگی های جدید نیز به این برنامه اضافه خواهد شد که می توان به ویژگی امتیاز و مدال دادن اشاره کرد ، یعنی شما پس از اینکه به مکان مورد نظر خود رفته و از امکانات آن استفاده کردید ، سپس میت وانید به آن محل امتیاز یا مدال دهید که دیگران نیز از کیفیت آن مکان مطلع شوند.

قابل استفاده در اندروید و iOS

Input

اگر شما از برنامه های اجتماعی یا کاربردی استفاده می کنید با استفاده از این برنامه می توانید که دسترسی سریع و بهتری به آن ها داشته باشید .

شما می توانید از خدمات برنامه های جیمیل ، توییتر ، Venmo، Dropbox , Evernote و … استفاده کنید و لذت ببرید.

به طور مثال با اتصال به برنامه Venmo شما می توانید گوشی خود را شارژ پولی کنید یا پول به دوستان خود ارسال کنید . یا همچنین می توانید با این برنامه به تقویم دسترسی داشته باشید یا برنامه های خود را یادداشت کنید و برای کار های خود برنامه ریزی کنید.

در نسخه رایگان این برنامه شما فقط می توانید به دو سرویس دسترسی داشته باشید . ولی در صورت خرید این برنامه با قیمت 1.99 دلار شما اماکان دسترسی به 3 سرویس اضافی را خواهید داشت که شما می توانید اقدامات بیشتری در برنامه هایی مانند جیمیل و … انجام دهید.

قابل استفاده در iOS

 

ListaPost

اگر شما کاربر برنامه اینستاگرام هستید با استفاده از این برنامه راه بهتری برای ذخیره عکس ها و ویدیو های خود خواهید داشت .

شما به راحتی امکان ذخیره عکس را خواهید داشت و نیاز به برنامه های دانلود مانند اینستا دانلود یا گرفتن اسکرین شات که عکس ها را بی کیفیت می کند ، نیست . پس از ذخیره عکس یا ویدیو مورد نظر نیز می توانید آن ها را در برنامه های توییتر، فیس بوک یا حتی همان اینستاگرام به اشتراک بگذارید و یا حتی امکان ایمیل کردن آن ها را خواهید داشت. برنامه در حال حاضر برای iOS در دسترس است اما توسعه دهندگان گفته اند که در هفته های آینده این برنامه برای اندروید نیز در دسترس خواهد بود.

اگر قصد نوشتن متنی بر روی عکس های ذخیره شده خود دارید ، می توانید با استفاده از گزینه text message این کار را انجام دهید.

قابل استفاده در iOS

بازی Slow Down

این یک بازی ساده برای اوقات فراغت شما می باشد .

وظیفه شما هدایت کردن یک توپ سفید است که شما نباید اجازه دهید که به موانعی که بر سر راه او هستند برخورد کند . شما می توانید سرعت این توپ را کنترل کرده و آن را کم یا زیاد کنید.

قابل استفاده در اندروید و iOS

از این مطالب هم بازدید بفرمایید لطفا :

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 5

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 4

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 3

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 1

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا