فروش آیفون 5C و 5S به قیمت 1 و 79 دلار با قرارداد + جزئیات

ما به اندازه کافی دلیل داریم که با اطمینان بگوییم آیفون6 ماه آینده به بازار می آید ، و در تاریخ نهم سمپتامبر طی یک رویداد با شکوه رسانه ای معرفی  می شود. تمامی شایعاتی که درباره این محصول منتشر شده است در پایان به این زمان اشاره کرده و آن را تایید کرده است. طبق اعلام خرده فروشی های بزرگ محصولات اپل ، قیمت آیفون 5c و 5s موقتا کاهش خواهد داشت. قیمت  iPhone 5c  به طور شگفت انگیزی تا 0.97 دلار و قیمت آیفون 5s تا 79 دلار کاهش خواهد داشت.

قیمت های نوشته شده مربوط به مدل های 16 گیگابایتی هر دو دستگاه می باشد، ,و همراه با دو سال اشتراک رایگان یکی از طرح های انتخابی شما می باشد این طرح ها شامل اسپرینت ، AT&T و واریزون می باشد.

این فروش ویژه که گفته می شود 90 روزه است به نظر می رسد نوعی تسویه حساب با سهام داران می باشد و اپل می خواهد تا زمان عرضه گل سر سبد محصولاتش یعنی آیفون6 هیچ محصول قدیمی آیفون5 در قفسه های انتظار فروش نمانده باشد و همه را به بازار عرضه کرده باشد.

iPhone-5s-5c

 

انتظار می رود که شرکت کوپرتینومحصول جدید آیفون6 را طبق روال مدل های قبلی قیمت گذاری کند ، یعنی 199 دلار برای مدل 16 گیگابایتی ، و با هر افزایش در ظرفیت ماژول ها 100 دلار افزایش قیمت را اختصاص دهد.

نسخه هایی که آنلاک شده اند ، قطعا با یک حق صرافی و قیمت بیشتری به فروش می رسند ، این قیمت از 650 دلار آغاز می شود و می تواند بیشتر هم باشد و بستگی به این دارد که شما دنبال چه مزیت ها و آپشن هایی در گوشی خود باشید.

این ها فقط یک حدس و گمان است ، البته بی اساس نیست و مبنی بر روش های قیمت گذاری اپل برای محصولات قبلی اش می باشد که هیچگاه این شرکت از این روش ها منحرف و دور نشده است.

البته این را در نظر بگیرید که مدل 5.5 اینچی آِیفون 6 هنوز راه اندازی نشده است و ممکن است قیمت آن خیلی بیشتر از این حرف ها باشد و حتی به علت یک سری ویژگی منحصر به فردش شرکت اپل را از روش های قیمت گذاری ثابتش دور کند.

برخی می گویند اپل تولید هر دو مدل آیفون6 را همزمان آغاز کرده و معرفی و عرضه آن ها هم زمان خواهد بود و نظر اکثر افراد این است که به علت برخی مسائل تولید مانند صفحه نمایش بزرگ تر و جنس یاقوت کبود و… اپل راه اندازی مدل بزرگ تر را تا بهار سال آینده به تاخیر بیندازد.

iPhone-5s

 

شرکت خرده فروشی Walmart  می گوید :

اگرچه این راه فروش فوق العاده یک فرصت ویژه برای شرکت اپل جهت فروش محصولاتش و در عین حال سود و منفعت باشد اما اکثر مردمی که وارد خرده فروشی می شوند کسانی هستند که اخبار اپل را مو به مو دنبال می کنند و با لذت های خریدن آیفون6 در طول این مدت آشنا شده اند و ترجیح می دهند منتظر باشند تا آخرین مدل آیفون را که تمام رسانه ها تاکید بر فوق العاده بودن آن دارند خریداری کنند. در عین حال وقتی مدل قبل از آیفون 6 یعنی مدل آیفون5 اینچنین با تخفیف به فروش می رسد ، کسانیکه دوست ندارند پول زیادی را صرف خرید گوشی هوشمند کنند و همچنین به محصولات اپل علاقه داشته ولی اخبار مربوط به آن را دنبال نمی کنند و با آیفون6 آشنا نیستند رغبت زیادی به خرید آن نشان می دهند و هدف اپل نیز از این فروش فوق العاده همین افراد می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا