6 بازی اعتیاد آور آیفون و آیپد در اپ استور آیتونز

بازی های موبایلی رشد زیادی کرده و به عنوان یکی از سرگرمی هایی معرفی می شود و اکثر کاربران در سراسر دنیا از بازی آیفون استفاده می کنند.
با رشد و پیشرفت بازی در صنعت تلفن همراه و از سوی دیگر پیشرفت و تجهیز گوشی های موبایل به آخرین فناوری های روز دنیا بازی های موبایلی و برنامه هایی که برای این دستگاه ها نوشته شده، متحول شده است.
هم اکنون از بازی های موبایل و بخصوص آیفون و آیپاد به عنوان نوعی سرگرمی در مسافرت ها، زمان های آزاد، در مسیرهای مترو و تاکسی و قطار یا روشی برای پرکردن ساعاتی از روز یاد می شود. ( حتی دقیقه ای قبل از خواب ).

در این گزارش به شش بازی پرطرفداری می پردازیم که برای سیستم عامل iOS و اندروید ارائه شده است.

angry birds apple iphone

Angry Birds

یکی از بازی های پرطرفدار موبایلی Angry Birds است که برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل iOS و آندرویید و سیمبیان ارایه شده است. این بازی از زمان عرضه طرفداران بیشماری پیدا کرد و چند نسخه از آن منتشر شد. نسخه هایی همچون Rio و Season . این بازی به گونه ای است که به شما آرامش داده و به هیچ وجه شما را خسته نمیکند. به گفته ی یکی از دوستان بهترین کار بعد از بحث و مشاجره با یک فرد بازی کردن Angry Birds است زیرا به شما آرامش میدهد .

cut the rope

Cut The Rupe

دومین بازی موبایلی پرطرفدار Cut the Rope است. این بازی فقط با گوشی هایی سازگار است که دارای صفحه نمایش لمسی و بزرگند. برای این بازی به حسگر حرکتی و شتابسنج نیاز است زیرا بیش از کلید به حسگرهای حرکتی نیاز دارد. اگر میخواهید در این بازی امتیاز بالایی کسب کنید باید دارای هوش سرشاری باشید .

fruit ninja

Fruit Ninja

بازی پرطرفدار بعدی Fruit Ninja نام دارد که برای سیستم عامل های آندرویید و iOS ارایه شده است.
در این بازی با پرتاب میوه و قطعه قطعه کردن آنها با شمشیر، بازی ادامه پیدا می کند. در مراحل بعدی می توان از بمب هم استفاده کرد. خانم ها در این بازی از آقایان قوی تر هستند زیرا دارای انگشتان ظریف تری هستند.

doodle jump

Doodle Jump

بازی پرطرفداری دیگر Doodle Jump است که شخصیت اصلی داستان ” The Doodler ” نام دارد.
یکی از مهمترین ویژگی های این بازی سازگاری با اکثر گوشی های هوشمند است. برای این بازی می توان از تصاویر زمینه مختلف استفاده کنید. این بازی با سنسور حرکتی آیفون یا آیپد شما کار می کند .

temple run

Temple Run

بازی دیگری از این سری است که فقط برای iOS ارایه شده است. در این بازی بازیکن باید 5 هزار متر بدود و در این میان ابزاری که سر راهش قرار دارد را جمع آوری کند.

Death Race

یک بازی فوق العاده اعتیاد آور از نوع ماشین بازی است که شما را به شدت مجذوب خود میکند .گرافیک این بازی قوی نیست ولی بازی راحتی است . این بازی تمرکز زیادی را می طلبد .

2 دیدگاه دربارهٔ «6 بازی اعتیاد آور آیفون و آیپد در اپ استور آیتونز»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا