احتمال معرفی آیفون 6 اپل در تیر ماه 93

شایعات جدیدِ منتشر شده نشان می دهد که امکان دارد معرفی آیفون 6 زود تر از زمان معمول خود که ماه سپتامبر هر سال است انجام گیرد. بر اساس پیش بینی Mizuho Securities، اپل ممکن است که معرفی آیفون 6 خود را در ماه ژولای یعنی تیر ماه انجام دهد که چند ماه زود تر از سپتامبر و شهریور یعنی ماه معمولی که اپل هر سال برای معرفی دستگاه جدید خود استفاده می کند می باشد.

معرفی آیفون 6

هر چند تا حدودی اطلاعاتی که تا کنون برای آیفون 6 منتشر شده است مشخص است اما ظاهرا منابع Lamba در زنجیره تامین، بر این باور است که صفحه نمایشی به اندازه 4.7 تا 5.5 اینچ در حال بررسی است. هرچند که بعید به نظر می رسد که اپل اندازه های متفاوتی را مورد آزمایش قرار دهد.
فراتر از سوالات موجود درباره اندازه صفحه نمایش، پیشنهاد شده است که Touch ID سرعت بیشتری برای تعامل با برنامه های بیشتری داشته و همچنین امسال از آیفون به سمت آیپد حرکت کند.

معرفی آیفون 6

با توجه به اطلاعات Street Insider، تحلیل گر، مواردی را بر اساس اطلاعاتی که از زنجیره تامین آسیا و ژاپن به دست آورده است ادعا کرده است که البته می تواند کاملا دقیق یا کاملا نادرست باشد.

در سال های اخیر، شرکت اپل، معرفی های جدید خود را در ماه سپتامبر انجام می دهد. اما این بار ممکن است آیفون 6 در ژولای امسال معرفی شود. معرفی زود تر برای اپل مفید خواهد بود چرا که برای در دسترس قرار دادن و توزیع سریع تر برای فصل تعطیلات آماده خواهند بود.

علاوه بر این به نظر می رسد که این شرکت آماده معرفی یک ساعت هوشمند و نسخه جدید تلویزیون اپل برای امسال است. او گفت “در حالی که زمان معرفی آن ها مشخص نیست ما انتظار داریم که این محصولات در نیمه دوم سال 2014 معرفی شوند.”

آیفون 6

اگر واقعا اپل بخواهد معرفی آیفون 6 را زود تر از آنچه که قبلا انتظار می رفت انجام دهد باید منتظر لو رفتن اطلاعات بیشتری درباره آن در هفته ها و ماه های پیشرو باشیم. اما در این مورد مشکوک هستیم و قصد نداریم خود را برای چیزی که تایید نشده است آماده کنیم.

تنها مجموعه ای از عکس های آیفون 6 را در اختیار داریم که به بیرون درز کرده که بر اساس این تصاویر، آیفون جدید داری صفحه نمایش بزرگ تری خواهد بود. اما با این حال هنوز اطلاعاتی در دست نیست و نمی توان آنچه که واقعا اتفاق خواهد افتاد را پیش بینی کرد. بنابر این منتظر خواهیم ماند تا ببینیم اپل برای نسخه جدید خود چه چیزی آماده می کند.

شما چه فکر می کنید؟

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا