6 برنامه اپل به قیمت 16 دلار رایگان شدند

چه چیزی بهت از اینکه یک پایان هفته دیگری فرارسیده و می توانید خود را با گوشی آیفون محبوبتان سرگرم کنید. امروز با 6 برنامه آمده ایم که مربوط به آی او اس است و مجموعا به ارزش 16  دلار می باشند . و هم اکنون رایگان شده اند.

شما با گیفت کارت قادر خواهید بود برنامه های پولی اپ استور را خریداری نمایید

Real Piano ( برنامه آیفون و آیپد – 2.99 دلار – رایگان)

همانطور که از نام آن مشخص است این برنامه یک پیانو بزرگ در آیفون یا آیپد شما می باشد ، نه تنها قابلیت نواختن آهنگ های معتبر توسط ابزار پیانو را به شما می دهند بلکه دارای جعبه های مربوط به گیتار ، bass ، marimba  (سازهایی مشابه پیانو) و یک جعبه موسیقی  دلخواه می باشد و هم اکنون به قیمت رایگان ابل دانلود است.

 

IMG_0293

 

 

Data Usage (برنامه آیفون وآیپد – 0.99 دلار  – رایگان)

این برنامه ساده به شما اجازه می دهد که میزان داده مصرفی توسط وای فای یا اتصالات شبکه سلولی را پی گیری کنید ، مانند آنچه در اندروید وجودداردشما می توانید در این برنامه محدوده ای را انتخاب کنید که مصرف داده ها در آن هشدار داده شود ، همچنین  می توانید داده مصرفی توسط تک تک برنامه ها را ببینید و برای هرکدام از برنامه ها هشدار جداگانه تنظیم کنید.

IMG_0294

 

Hours Time Tracking (برنامه آیفون و اپل واچ-6.99 دلار – رایگان)

همان طور که از نام آن مشخص است این برنامه بهترین برنامه برای پی گیری زمان در آیفون می باشد ، و همچنین در اپل واچ نیز کاربرد دارد و برای مدت زمان محدودی رایگان شده است ، این برنامه دارای یادآوری هوشمند و گزارش دقیق برای زمان صرف شده توسط هرکدام از برنامه های روزانه می باشد.

IMG_0295

 

Screeny ( برنامه آیقون و آیپد – 0.99 دلار – رایگان)

Screeny برنامه بزرگی است و بیشتر به درد کسانی میخورد که اسکرین شات های زیادی را در آیفون و آیپد خود میگیرند ، و نیاز به سازمان دهی این تصاویر به هم ریخته دارند می باشدومی تواند فضای ذخیره سازی آن را مدیریت کند ، این برنامه تصاویر اسکرین شات را از تصاویر دوربین جدا می کند و یک دسته بندی جداگانه و مرتب براساس تاریخ عکس گرفتن از صفحه ایجاد می کند.

IMG_0296

 

Agent RX ( بازی  آیفون و آیپد – 1.99 دلار – رایگان)

این یک بازی تک نفره  و در دسته بازی های اعتیار آور می باشد ، دارای گرافیک ساده می باشد و به شکل یک پازل است که در تقویت هوش بسیار موثر است .

IMG_0297

 

Fractals (برنامه آیفون و آیپد- 1.99 دلار – رایگان)

Fractals  به شما اجازه می دهد ، به وسیله حرکت انگشتان خود و یک سری فراکتال های هندسی می توانید در دستگاه آی او اس خود اشکال هندسی جالبی را بکشید و آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

IMG_0298

 

هر 6 برنامه فوق را می تواند مدت زمان محدودی به صورت رایگان از آپ استور دانلود کنید.

redmondpie

 

اسکرول به بالا