عرضه آیفون 6C در اواخر سال جاری به گفته تحلیل گران

تحلیل گر امنیتی سایت KGI آقای مینگ چی کو در یادداشت های خود ااظهار نظر کرده است که بعید نیست که اپل در اواخر سال جاری اولین آیفون 6C خود با صفحه نمایش 4 اینچ را عرصه کند. وی همچنین در این پست نوشته است که به احتمال زیاد همزمان با عرضه آیفون 6C در اواخر سال جاری عمر فروش آیفون 5C هم به پایان می رسد و دیگر این محصول وارد بازار نمی شود و به جای  آن نیز آیفون 5S به عنوان ارزان قیمت ترین گوشی آیفون به فروش میرسد.

او همچنین در این پست نوشته است که اپل خود قبلا گفته بود تا سال 2016 یک گوشی با صفحه نمایش 4 اینچ را عرضه می کند و از آن به عنوان “حرکت به سوی خوش دست شدن آیفون” یاد کرده بود و این مژده را به کسانی که طرفدار پلت فرم های کوچک هستند داده بود.

image-iPhone-6c2

همچنین گفته می شود آیفون 6C به تکمیل چرخه Apple Pay برای اپل کمک می کند و در جهت بهبود ها و رفع مشکلات آن پیش خواهد رفت که این موضوع بیش از پیش طرفداران پلت فرم های کوچک را خوشحال می کند.

پیش بینی های این تحلیل گر اپل ممکن است در تضاد کامل به ادعاهای نشست های قبلی بوده باشد و گفتن اینکه اپل حتما تا پایان امسال آیفون 6C را روانه بازار می کند یک ریسک بزرگ برای این نویسنده باشد.

عده ای دیگری از تحلیل گران نیز گفته اند که احتمال بیشتری وجود دارد اپل این گوشی 4 اینیچ خود را با ایجاد NFC و بهبود در زمینه Apple Pay منتشر کند  تا آن را مشابه نسل های جدید آیفون سازد. با این پست مینگ چی کو نیز حرف های آن ها تا حدی مهر تایید خورد . و این میتواند ایده جالبی باشد زیرا آیفون 5S فاقد پشتیبانی از سرویس Apple Pay می باشد. قبلا هم شایعات درباره این گوشی 4 اینچی گفته بودند که دارای وزن خیلی کمی خواهد بود و همچنین در رنگ بندی های اسپورت و جوان پسند و شاید چند مدل آن به شکل منحنی عرضه شود تا اپل ثابت کند که همیشه به دنبال کارهای متفاوت است.

.iphonehacks

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا