7 برنامه پولی آیفون و آیپد که برای مدت کوتاهی رایگان شده اند

با سلام ، یک بار دیگر با شما هستیم با یک سری دیگر از برنامه ها و بازی ها ، این بار برنامه ها و بازی هایی که در اپ استور پولی بوده و هم اکنون برای مدت محدودی رایگان شده اند .

App-Store-free-iOS-apps

Micron

این برنامه فکری و پازل جذاب شما را ساعت ها مجذوب خود خواهد کرد و شما باید به تعمبر پازل ها بپردازید ، با بیش از 60 سطح در این بازی آن را به یکی بازی های محبوب بین کاربران کرده است .
این برنامه را از اینجا به صورت رایگان می توانید دانلود کنید . here

Burn the Corn

مرغ ها را از بین ببرید! بسیاری ازمرغ ها در انتظار شما هستند.  بازی پیش رویتان بسیار ساده و جذاب است که شما را ساعت ها مشغول خود می کند ، گرافیک بازی فوق العاده و جلوه های صوتی عالی دارد .

این بازی را از اینجا می توانید دانلود کنید .  here

GPS Location

screen568x568-28

این برنامه جزئیات دقیقی از محلی که در آن هستید را به شما ارائه می دهد . پس اگر در محلی بودید که نمی دانستید کجا هستید ما این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم . پس از اجرای برنامه نقشه به طور خودکار در محلی در آن هستید در آیفون شما نمایش داده می شود . مختصات نقشه را در سه فرمت ( DD-MM-SS.S ، DD-MM.MMM و DD.DDDDD) می توانید ببینید .

این برنامه را هم به صورت رایگان می توانید از اینجا دانلود کنید . here

Pronto

screen568x568-38

نرم افزار مدیریت رویداد ها ، سریعا به شما کمک می کند تا گام به گام رویدادهای مهم در زندگی خود را نگه دارید ، اینطور که ممکن است تولد دوست خود ، یا حتی سالگرد ازدواج خود را به یاد بیاورید و می توانید تنظیمات مربوط به هر رویداد را در آن انجام دهید .

این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان از اینجا دانلود و استفاده کنید . here

TuneBoaster

screen568x568-44

به عبارت ساده، این برنامه به شما اجازه می دهد که آهنگی را که مشغول گوش دادن به آن هستید در سایت های رسانه و اجتماعی از جمله فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارید. این برنامه می توانید از اینجا به صورت رایگان دانلود کنید . here

BeatPad

screen568x568-53

این برنامه ویرایش فایل های صوتی به شما اجازه می دهد ، تمام کارهای موسیقی و ساخت بیت های موسیقی خود را با آن مدیریت کنید و بسازید . در آن تعداد بسیار زیادی جلوه های صوتی وجود دارد که با استفاده از این برنامه می توانید رنگ و روی جدیدی به کارهای خود ببخشید .

این برنامه هم به صورت رایگان می باشد که می توانید از اینجا آن را دانلود کنید . here

PicturePimp

screen568x568-63

این برنامه به شما اجازه می دهد که جلوه های خنده داری را بر روی عکس های خود بگذارید ، و آن ها را ویرایش کنید . هرچند که به آن نمی توان برنامه ویرایش عکس گفت ، ولی این برنامه بیشتر جنبه طنز و سرگرم کننده ای دارد .

این برنامه هم به صورت رایگان قابل دانلود است . here

و الان شما این برنامه ها را به طور رایگان در اختیار خود دارید ، پس فرصت را از دست ندهید . ممنون که با آی اپل سنتر بودید . لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا