تصاویری از رندرهای جدید آیفون 7 منتشر شد

اخیرا مقداری اختلاف نظر در اپل به وجود آمده است . این اختلاف نظر مربوط به طرز چینش فروشگاه آیفون 2015 اپل می باشد . بسیاری بر این باورند که اپل شیوه پیشین خود را ادامه خواهد داد و آیفون هایی با ظاهر مشابه و ویژگی های داخلی ارتقا یافته را در اواخر امسال عرضه خواهد کرد . این در حالی است که برخی دیگر معتقدند که صاحب کارخانه واقع در کوپرتینو این بار دست به یک الگو شکنی خواهد زد . به نظر می رسد که وی مستقیما به سمت ارائه سری های آیفون 7 اپل پیش خواهد رفت .

احتمالا نسل بعدی آیفون ها ( بدون توجه به مسیری که انتخاب خواهد شد ) راه درازی در پیش رو خواهند داشت . اما این موضوع به هیچ وجه مانع کار Martin Hajek طراح برای خلق رندرهای جدید آیفون 7 نشده است . این رندرها مشخصات و ویژگی های ظاهری آیفون 7 را به نمایش می گذارد .

مهم ترین موضوعی که در رندرهای آیفون 7 جلب توجه می کند ، باز طراحی دکمه home می باشد . ظاهرا به نظر می رسد که این دکمه بخشی از صفحه نمایش خواهد بود .

اخیرا حق انحصاری یک تکنولوژی به اپل اعطا شد . این مجوز به اپل اجازه می دهد تا یک لایه سنجش اثر انگشت را در زیر صفحه نمایش قرار دهد . احتمالا این موضوع نقش اساسی در تصورات این طراح درباره آیفون 7 داشته است .

Fan-made-Apple-iPhone-7-renders

سایر ویژگی های طراحی آیفون 7 توسط طراح آلمانی طراحی شده است .این خصوصیات شامل یک پنل جلو می باشد که توسط صفحه نمایش گوشی در احاطه گرفته شده است .

در این گوشی سعی شده است تا تفاوت سطح در حداقل میزان ممکن باشد . اینجا می توان به تفاوت سطح به وجود آمده به دلیل وجود محل قرارگیری دوربین جلو و همینطور سنسور حرارتی اشاره کرد .

Fan-made-Apple-iPhone-7-renders2

این طراح همچنین یک لوگوی اپل را در پشت گوشی در نظر گرفته است . این لوگو به گونه ای طراحی شده است که می توان آن را از تنظیمات دستگاه روشن و خاموش کرد .وی همچنین یک دوربین دو لنزه را برای آیفون 7 پیش بینی کرده است .

 

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا