apple satisfacion

70% كاربران از آيفون راضی هستند

طبق آماری كه مؤسسه‌ی تحقيقاتی و مطالعاتی ChangeWave از كاربران اسمارت فون منتشر كرده است، آي‌فون و سيستم عامل ios بيشترين درصد رضايت كاربران را بدست آورده است.

در اين گزارش آماري آمده است که %70 از كاربران آي‌فون رضايت بالايي از آن و سيستم عامل ios دارند . اين درحالي است كه درصد رضايت‌مندي از ديگر سيستم عامل‌هاي تلفن‌هاي همراه هوشمند مانند اندرويد 50 درصد، ويندوز فون و موبايل 27 درصد و بلك بري 26 درصد است .

اين آمار علاوه بر موفقيت آي‌فون نشان از موقعيت برتر  سيستم عامل ios  اپل در بازار هم دارد. 46 درصد كاربران تمايل دارند سيستمي كه خريداري مي‌كنند ، تحت سيستم عاملios  باشد.اندوريد هم با جذب 32 درصد در برابر 4 درصد بلك بري وضعيت بهتري در بازار فروش دارد. اين آمار براي شركت كانادايي ريم كه در چند هفته‌ي گذشته با افت شاخص نيز روبرو بوده است‌، آمار بسيار نگران كننده‌اي است.

و اما در لب تاپ اپل سال‌های پشت سر هم در اول لیست Pcmag بوده است ،‌ بنابراین هیچ تعجبی ندارد که در سال 2011 هم اپل اولین برند باشد . حتی اگر تولیدکننده‌های دیگر میزان خرابی کمتری هم داشته باشند ، کاربران کاملا از لپ‌تاپ اپل خودشان بالاترین سطح رضایت را دارند . براساس نظرسنجی‌ها ۱۵ درصد لپ‌تاپ‌های اپل نیاز به تعمیر داشته‌اند اما این رأی دهندگان گفته‌اند که برند اپل را از هر برند دیگری خیلی بیشتر به دیگران توصیه می‌کنند .با دنبال کردن دیگر نظرسنجی‌ها ،‌ در Pcworld هم اپل در رتبه‌ی اول اعتماد کاربران قرار دارد . به‌علاوه ، خوانندگان Pcworld گفته‌اند که در هنگام مواجه شدن با مشکل اپل برای حل کردن آن از هر شرکت دیگر بهتر عمل می‌کند .

همچنین بر اساس تحقیقاتی که توسط J.D. Power انجام شده کاربران گوشی های آی‌فون و ال جی بیشترین میزان رضایت را در میان کاربران داشته اند.به نقل از چی سی مگ، بر اساس گزارش J.D. Power گوشی آی‌فون اپل در بخش رضایت مشتری بالاترین رتبه را داشته در حالی که ال جی در بخش رضایت از سرویس‌های بی سیم بیشترین میزان رضایت را در میان کاربران داشته اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا