ایکس باکس وان در 24 ساعت اول بیش از یک میلیون فروش کرد

نیمه شب گذشته در چندین بازار جهانی اتفاقاتی رخ داد، رویدادی که تاریخچه فروش ایکس باکس و شاید کنسول های بازی را دگرگون کرد.
بله درست شنیدید، 1 میلیون فروش! مایکروسافت اعلام کرده که شروع عرضه کنسول بازی جدیدش بیشترین رکورد را در تاریخ فروش ایکس باکس ها به همراه داشته است.

Xbox-One-console
مجموع سیزده فروشگاه انحصاری از سراسر جهان از سود اولین عرضه کنسول جدید مایکروسافت بهره مند شدند. در این سخت افزار به امیال و علاقه مصرف کننده به درستی پرداخته شده تا در مرحله ای دست نیافتنی باشد و خاطرات شاید بد با 360 را از یادمان ببرد. به عنوان بخشی از اخبار رسمی Xbox، مایکروسافت خبری تاثیر گزار از نقوش فروش را تائید می کند که گویا استوک های جهانی ایکس باکس وان تهی شده است!

در ادامه انتشار رقم های فروش اولیه، تیم ایکس باکس ما در جریان آمار بازی اثرگزار و جالب برای کسانی که می خواهند یک کنسول تهیه کنند قرار داده است. گیمر ها باید از شر 60 میلیون زامبی در Dead Rising 3 خلاص شوند و همچنین به همان اندازه 3.6 میلیوت مایل از جاده را با وسایل گوناگون در بازی Forza Motorsport 5 پشت سر بگذرانند.

همچنین گیمر ها به طوری شفاف از سنسور قدرتمند کینکت که در ایکس باکس وان جای می گیرند بهره مند خواهند شد. پس از منتظر ماندن در صف نیمه شب برای بودن در میان اولین برای دریافت کنسولی که مدت ها برای تخلیه انرژی شان منتظر آن بوده اند، بالاخره می توانند 43.3 امتیاز فیتنس را در Fitness System ایکس باکس دریافت کنند.

سخنگوی شرکت مایکروسافت در بخش مارکتینگ و استراتژی به نام یوسف مهدی، راجع فروش ها درباره شرکتش سخن می گوید: متواضع و سپاسگزارم برای تهییح  طرفداران Xbox در سراسر جهان

1395236_10151704827596879_712898315_n
مایکروسافت دلیل خوبی برای مفتخر بودن در این عرضه دارد که در میان بیشتر خرده فروشان فروخته شده است. رکورد های فروش بی سابقه و علاقه مندی به سخت افزار ایکس باکس. تمامی شاخص های به شدت مثبت برای شرکت ردمورند. با این حال، سونی همچنین راجع به فروش یک میلیونی خود در 24 ساعت فروش دستگاهش در ایالات متحده آمریکا و کانادا سخن می گوید. چنان چه به نظر می رسد در حال شکل گیری یک جنگ جالب برای دستیابی به بهترین فروش سال در هالوین داشته باشند.

شما می توانید برای همگام بودن با آخرین رویداد های در توییتر ما را فالو کنید، ما را در گوگل پلاس به چرخه خود بیفزایید یا در صفحه فیسبوک لایک کنید تا از آخرین خبر های مطلع شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا