ABC News در اپل تی وی با کاربرد فوق العاده و پخش مستقیم

حدود 5 سال است که اپل تی وی راه اندازه شده است در  ابتدا برای این منظور بود که مک را به تلویزیون متصل کند تا در صفحه نمایشی بزرگتر نمایش داده شود. این دستگاه  بعد ها این قابلیت را پیدا کرد که کاربران بتوانند مستقیما از طریق تلویزیون به آن متصل شوند. اپل همواره در تلاش برای افزایش محبوبیت اپل تی وی در میان کاربران بوده است.

حدود 6 هفته قبل بود که کانال ABC News روی اپل تی وی راه اندازی شد و  طیف گسترده ای از فیدهای خبری ملی و محلی را به صورت زنده و درخواستی نمایش داد. با توجه به اینکه سی روز از دسترس بودن کانال ABC News می گذرد بیایید با هم بررسی کنیم که این شبکه چگونه در اپل تی وی  به کار برده می شود و نکات جالبی را از تاثیرات این کانال به شما خواهیم گفت :

– استفاده از کانال های زنده در اپل تی وی که پیش از این 20 درصد از کانال های نمایشی را شامل می شد ، در موبایل و دسکتاپ کامپیوتر به بیش از 50 درصد رسیده است.

– کاربران اپل تی وی حدود 65 درصد بیشتر از کاربران کامپیوترها زمان صرف تماشای برنامه های زنده می کنند.

– پیک زمانی تماشای کانال ABC News در اپل تی وی در ساعت 9 بعد از ظهر به وقت شرقی می باشد که به احتمال زیاد به علت این است که اکثر افراد در ایالات متحده این ساعت از روز را دست خالی شده و برای تماشای برنامه ها وقت می گذارند.

abc_news_apple_tv_infographic_crop

این پست رو هم از دست ندید: فضولی در برنامه های دوستان با نرم افزار هومر

در کنار اطلاعاتی که امروز منتشر شد ، شبکه ABC News همچنین اعلام کرد که سه ایستگاه محلی جدید را به شبکه های وابسته به خود خواهد افزود که شامل آلبوکرک (KOAT)، بوستون (WCVB)، و هونولولو (KITV) می باشند. راه اندازی 9 ایستگاه محلی جدید مرتبط با این کانال در اپل تی وی هم اکنون در حال انجام می باشد و به زودی ارائه خواهد شد.

 macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا