مایکروسافت پاور پوینت را با قابلیت کنترل از طریق اپل واچ به روز کرد

مایکروسافت در رور سه شنبه به روز رسانی جدیدی برای نرم افزار ارائه‌ی خود در اپ استور عرضه کرد که شامل ویژگی کنترلیِ هوشمندی برای کاربران اپل واچ است.

1

قابلیت کنترل پاور پوینت جدید به شما اجازه می‌دهد تا اسلایدهای موجود در آیفون خود را کنترل کنید؛ مثلاً نمایش اسلایدها را آغاز کرده یا به راحتی بین اسلایدهای قبلی و بعدی جا به جا شوید.

به علاوه این اپلیکیشن امکان بازبینی کلی زمان از دست رفته‌ی ارائه را در طول زمان در حالی که شماره‌ی صفحه و مجموعه‌ی صفحات از روی مچتان قابل مشاهده و تنظیم است را دارد.

دلایل توقف عرضه لومیا 830 همزمان با ورود لومیا 840

بر اساس یادداشت انتشار، کنترل ارائه‌ها از طریق مچ دست شما تاکنون فعلاً فقط با نسخه‌ی iOS نرم افزار پاور پوینت کار می‌کند، اگرچه این برنامه از مدت‌ها قبل راه خود را از اپ استور پیدا کرده بود.

در اخبارِ بقیه‌ی مجموعه‌ی آفیس، اکسلِ آیفون امکان ساخت و ویرایش نظرات در برگه‌ها و ورد هم موارد تصحیح باگ‌ها و بهبود توانایی‌ها را به حود اضافه کرده است.

2

همچنین Office Sway، جدیدترین اپلیکیشن مایکروسافت که برای ساخت ساده‌ی ارائه‌های تعاملی کاربرد دارد ویژگی جدید شامل مجوز داشتن برای ساخت نمودارهای تعاملی، پشتیبانی از نظرات و ویرایش آن‌ها از طریق VoiceOver را داراست که در این به روز رسانی عرضه شده است.

یادداشت تغییرات پاور پوینت ۱.۸:
• کنترل کننده‌ی پاور پوینت برای اپل واچ: اسلاید‌های خود را در آیفون به وسیله‌ی یک اپلیکیشن ساده‌ی کوچک مشاهده و کنترل کنید.
o نمایش اسلایدها را آغاز کرده و به سادگی میان صفحات جا به جا شوید.
o در یک نگاه کلی زمان گذشته شده را به همراه شماره‌ی اسلاید فعلی و تعداد کل اسلایدها ببینید.
• تصحیح باگ‌ها و بهبود توانایی‌ها.

یادداشت تغییرات اکسل ۱.۸:
• نظرات: ایجاد و ویرایش نظرات در صفحات کاری (در آیفون)
• تصحیح باگ‌ها و بهبود توانایی‌ها.

یادداشت تغییرات ورد ۱.۸:
• تصحیح باگ‌ها و بهبود توانایی‌ها.

پاور پوینت، ورد و اکسل را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا