Acer Revo مینی کامپیوتری با قابلیت جدا کردن قطعات از یک دیگر

ساختن یک کامپیوتر خانگی کار آسانی نیست اما به کمک Acer Revo این کار به سادگی چیدن قطعات روی هم خواهد بود

در کنفرانس  IFA برلین کمپانی ایسر از یک مینی کامپیوتر رو نمایی کرد که به وسیله آن هر انسانی می تواند یک کامپیوتر خانگی را به راحتی درست کند. این کامپیوتر به گونه ای طراحی شده است که کار با آن برای مشتری بسیار راحت باشد یک باکس در این کامپیوتر تعبیه شده است تا سی پی یو در آن قرار بگیرد. هم چنین این کامپیوتر قابلیت پشتیبانی از هشت گیابایت رم را نیز دارا می باشد . سه پورت USB در این کامپیوتر به همراه یک پورت HDMI نیز قرار داده شده است.

sadsa

یک باکس دیگر در این کامپیوتر تعبیه شده است که در آن یک هارد 500 گیگابایتی قرار داده شده است که اگر بخواهید آن را ارتقا بدهید می توانید به سادگی با یک هارد یک ترابایتی آن. را جایگزین نمایید

هم چنین اگر شما بخواهید کارت گرافیک آن را نیز بهبود دهید می توانید به سادگی آن را از باکس خود خارج کنید و با یک کارت گرافیک بهتر جایگزین نمایید هم چنین این کامپیوتر برای اسپیکر خود از تکنولوژی وای فای استفاده می کند که این بدین معنی است که برای خروجی صدا نیاز به هیچ گونه سیمی نمی باشد .

این کامپیوتر به زودی در اروپا و آمریکا و خاورمیانه عرضه خواهد شد و قیمت پیش بینی شده برای آن چیزی حدود 224 دلار در نظر گرفته شده است.

نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

منبع: mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا