Adidas Fit Smart میخواهد دستگاه خوبی برای تناسب اندام شما باشد

همان طور که خیلی از مردم جهان از طرفداران ورزش و تناسب اندام هستند و همان طور خیلی از شرکت ها تلاش بر این دارند که دستگاه های تناسب اندام قابل حمل را تولید کنند ، این بار شرکت بزرگ و معروف آدیداس ، دستگاهی در این باره تولید کرده است با نام Adidas Fit Smart . آدیداس ساعت های پوشیدنی خود را با برگزاری کنفرانس فن آوری های پوشیدنی در شهر سان فرانسیسکو ، معرفی کرد و این بار مانند شرکت های دیگر نه به عنوان ساعت هوشمند (Smart Watch) بلکه مانند دستبندی که میتواند به تلفن های هوشمند متصل شود .

بعد از تمرکز و تلاش شرکت ها در ساخت ساعت های هوشمند ، دیگر کم کم فن آوری دستبند ها از مد رفت ، اما این بار آدیداس با ایده خود دوباره آن را احیا کرد . با وجود ساخت تعدادی از این دستبند ها توسط شرکت های Fitbit ، Nike و Jawbone ، آدیداس رقابت را بین این شرکت ها بیشتر و بیشتر کرد .

FIT-SMART-main1

جنس آن از سیلیکون کاملاً نرم است و دارای صفحه نمایش دوگانه می باشد و به عنوان یک ساعت دیجیتال به حساب میاید . این صفحه نمایش عمودی برای اندازه گیری شدت تمرینات کاربر استفاده میشود .

این ساعت دارای نور های LED مانند آبی، سبز و قرمز در مکان های مختلف آن می باشد که بر اساس نیاز کاربر و همچنین لرزش آن برای اعلان یک تمرین به کاربر است  که بیشتر آن را شبیه به مربیگری می کند و بدون شک آن را دستگاهی حرفه ای به حساب می اورد . FIT SMART با استفاده از سنسور هایی که دارد می تواند بر روی تمرین ها نظارت داشته باشد . آدیداس میگوید ، این دستگاه قادر به زیر نظر داشتن ضربان قلب، کالری، سرعت، فاصله و گام هایی که بر می دارید باشد . قیمت برای خریداران این دستگاه $199 بوده ، که به ویژه نسبتاً ارزان نیست . با وجود ساخت برنامه MiCoach که توسط آدیداس برای دو سیستم عامل iOS و Android ، عرضه شده است ، می توان از طریق تلفن همراه نیز FIT SMART را مدیریت کرد ، که آن را در بازار های جهانی خاص تر کرده است .

291

FIT-SMART-main1 391

در حالی که رقابت بین Smart Watch ها است ، اما هنوز هم فروش خوبی برای این نوع دستبند ها وجود دارد ، اگر چه کمی ضعیف تر . با قیمت نسبتاً بالا SMART FIT ، ممکن است مانع خرید خیلی از کاربران شود ، ولی ما باید منتظر بمانیم و شاهد آن باشیم که استفاده کننده گان این دستگاه در مورد آن چه میگویند .

451

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا