آگهی سامسونگ گلکسی نوت 4 و حمله به آیفون 6 پلاس

شرکت سامسونگ یک آگهی تبلیغاتی جدید برای سامسونگ گلکسی نوت 4 ساخته است و در آن در مورد اینکه در سال 2011 برای اولین سری گلکسی نوت عرضه شد و تمامی مسائل مربوط به این گوشی معروف و مشهور حرف زده است ، و اشاره کرده که شرکت اپل در ساخت آیفون6 پلاس از سه سال قبل این محصول تقلید کرده است! این عادت شرکت سامسونگ است که تا اپل محصول جدیدی را معرفی کرد سریعا سعی می کند آن را تخریب کند چه برسد به آیفون6 که مدت هاست قبل از آمدنش خود را در دل خیل عظیمی از طرفداران پلت فرم های هوشمند جا کرده است.

download

این آگهی تبلیغاتی ابتدا با حرف زدن درباره تاریخ ورود سامسونگ گلکسی نوت به بازار آغاز می شود و سپس درباره ویژگی های خاص آن مانند عملکردهای چند پنجره ای و استایل قلم S می گوید. سپس در این آگهی حرف های مجله های آنلاینی که منتقد اندازه بزرگ گلکسی نوت اولیه بودند را می آورد و اشاره می کند به بزرگ بودن سایز آیغون6 مدل 5.5 اینچی و از اینکه این گوشی مورد ستایش واقع شده تعجب می کند!!

 

سپس در این آگهی ، صفحه های توئیت مربوط به منتقدان آیفون6 پلاس را معرفی می کند و اشاره می کند که اپل سه سال بعد به فکر تقلید افتاده است. در پایان این آگهی به تاریخ عرضه این گوشی هوشمند اشاره می کند.

گویا سامسونگ قصد ندارد از تمسخر رقیب قدرتمندش در آگهی های بازرگانی خود دست بردارد ، همیشه سعی میکند محصولات و طرفداران اپل را مسخره کند، قبلا هم سامسونگ گلکسی S2 را با محصول جدید اپل (سری جدید آیفون) مقایسه کرده و با اینکه خود نیز می داند که محصول اپل بهتر است آن را به سخره گرفته بود.

به تازگی هم دست به ساخت یک سری آگهی تبلیغاتی ضد اپل قبل و بعد از رویداد 9 سمپتامبر معرفی آیفون6 با نام “Wall Huggers” کرده است و تنها نکته ای توانسته به عنوان آتو از آیفون داشته باشد عمر باتری آن است و همه این ها نشان از احساس کمبود شرکت سامسونگ در برابر شرکت اپل می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا