برنامه Hopper برای هشدار بلیط های هواپیما

برنامه Hopper به کاربران خودش در مورد بلیط های هواپیما هشدار می‌دهد

برنامه Hopper به صورت زنده هشدار هایی را به کاربران خودش در مورد بلیط های هواپیما می دهد تا آن ها را از این موضوع مطلع کند که کدام یک از بلیط های هواپیما در ارزان ترین قیمتی که امکانش هست به فروش می رسند ، اما تا به حال این برنامه برای خرید و یا رزرو کردن این گونه بلیط ها شما را به سایت های دیگری که مخصوص خرید و رزرو بودند می فرستاد تا شما خریدتان را انجام دهید، ولی خبر خوش این است که دیگر از این خبر ها نخواهد بود.

2015-09-01_121136

این نرم افزار هشدار بلیط های هواپیما، در روز دوشنبه گزینه ای به نام رزرو کردن سریع را به برنامه اش اضافه کرد که به کاربران اجازه می دهد تمامی مراحل خرید و با رزرو بلیط شان ، از مراحل تحقیق کردن و مقایسه کردن گرفته تا خرید کردن و یا رزرو کردن را زیر یک دقیقه به اتمام برسانند.

اطلاعات مسافرتی و نحوه پرداخت شما می تواند داخل برنامه ذخیره شود و پس از آن که این مرحله از کار انجام شد ، مراحل خرید شما به گونه ای پشت سر هم و با راحتی و سادگی انجام می شود که سایت های خرید و رزرو بلیط را مانند عتیقه های قدیمی و به درد نخور جلوه خواهد داد.

آقای فردریک لالوند ( Frederic Lalonde ) ، مدیر عامل Hopper به سایت Mashable این گونه بیان کرد : ” این قابلیت به ما این اجازه را می دهد که راه های خیلی بهتر و کارآمد تری را به کاربرانمان به منظور خرید و زیر نظر داشتن بلیط های هواپیما ارائه دهیم”.

بر روی قابلیت رزرو بلیط این برنامه از ماه خرداد تا به الان کار می شده است و این پروسه بر سر راه خودش با مشکلات بسیار زیادی رو به رو شده است ، چرا که این قابلیت این برنامه را از یک برنامه تحلیل و آنالیز داده ها به یک برنامه مخصوص آژانس های مسافرتی تبدیل می کند. از این رو شرکت Hopper با یک مرکز پشتیبانی تلفنی وارد همکاری شده است تا بتواند برای کاربرانش مرکزی برای سرویس دهی به مشتریان درست کند.

آقای لالوند این گونه اظهار داشت که : ” تمام سعی ما بر این مسئله بوده است که به این هدف نگاه کنیم که معنی واقعی سرویس دادن به مشتری چه چیزی است”.
پرداخت هایی که در این برنامه انجام می شود نیز می تواند از طریق سایت پرداخت اینترنتی Stripe انجام شود . آقای لالوند همچنین بیان کرد که سیستم پرداخت Apple نیز بعدا می تواند در برنامه گنجانده بشود.

این برنامه تا به حال قادر بود که بلیط های شرکت های مختلف را با جزئیات کامل با هم مقایسه کند ، به کاربران اجازه می داد که هشدار های اختصاصی را برای خودشان درست کنند و به صورت زنده تغییرات ایجاد شد در قیمت ها را به شما گزارش می کرد ، اضافه شدن بخش خرید و رزرو بلیط به این برنامه چرخه خرید بلیط را درون این برنامه کامل کرده و به بالاترین سطح خودش می رساند.

برنامه ی Hopper با این همه به زور کامل نیاز به چک کردن و بررسی سایت ها و برنامه های دیگر را از بین نمی برد . آقای لالوند پیشنهاد می کند که همواره در کنار این برنامه ، برنامه شرکت هوایی ای را که از آن استفاده می کنید را هم دانلود کرده و بررسی کنید.

این کمپانی همچنین در روز دوشنبه ورژن مخصوص اندروید برنامه خودش را نیز منتشر کرد ، که خودشان ادعا کرده اند که مدت بسیاری بوده که توسط عموم درخواست می‌شده است. برنامه اندرویدی Hopper در حال حاضر در گوگل پلی در دسترس است و برای کاربران فعلی این برنامه در سیستم های iOS نیز ورژن Hopper 2.0 به همراه قابلیت خرید و رزرو سریع یا QuickTap در حال حاضر در اپل استور در قابل دریافت است.

 

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا