تبدیل آلارم آیفون به یک بازی RPG مهیج

اگر شما طرفدار بازی های RPG هستید و همیشه به موقع از خواب بیدار می شوید ، ما برای شما یک برنامه پیشنهادی داریم ! یک آلارم جدید برای آیفون با ویژگی بازی های RPG پیشنهاد ویژه ما به شما می باشد . در این برنامه شما مانند یک رباتی هستید که همزمان با زمانی که شما خوابیده اید ربات موجود در این برنامه نیز به خواب می رود ، و زمانی که شما بیدار می شوید (توسط زنگ گوشی) این ربات نیز بیدار می شود ، و شما را مجبور می کند یک سری   اعمال مهیج را انجام دهید.

259

نام این بازی یا به عبارت بهتر نرم افزار Dreeps می باشد ، البته این حس بازی به صورت سنتی را به دنبال ندارد. هنگامی که در این بازی زنگ خود را خاموش می کنید ربات این بازی بیدار می شود و از شما می خواهد که یک سری اعمال مهیج را انجام دهید ، و در صفحه زمینه خود شما را به یک سری ماجراجویی جذاب وادار می کند ، شما لازم نیست که در طول روز مدام به این برنامه سر بزنید فقط هنگام صبح برای اینکه سطح هوشیاری خود را با یک بازی مهیج و دوست داشتنی به دست آورید می توانید به آن سر بزنید ، هنگامی که شما خسته یا دارای حس استرس باشید می توانید آن را در ربات خود ترسیم کنید و در پایان شب هنگام خواب نیز ربات شما خسته و یا با استرس خواهد بود شما با انجام یک سری اعمال این استرس را از او خواهید گرفت و به دنبال آن خود نیز آرام می شوید.

 

353

 

Dreeps یک بازی جذاب است و اولین بار است که برنامه نویسان  آی او اس برنامه ای طراحی می کنند که در آن هم آلارم گوشی باشد و هم یک بازی مهیج ! این بازی دنباله دار است و شما هر روز با پیشرفت هیجانتان برای زود بیدار شدن و انجام آن بیشتر می شود و چند دقیقه بیشتر وقت شما را نمی گیرد اما اگر روزی خواب مانده باشید و سرکار یا مدرسه شما دیر شود می توانید آن را به صبح روز بعد منتقل کنید و فقط کافیست روی یک گزینه کلیک کنید و دنبال کارتان بروید.

این بازی 2.99 دلار است و می توانید آن را از آپ استور دانلود کنید، قطعا پس از مدتی به این نتیجه می رسید که ارزش خرید را داشته و چقدر بعد از انجام آن روزهای خود را با هیجان و نشاط بیشتری آغاز می کنید. از شما می خواهیم آن را امتحان کنید:

Dreeps for iPhone

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا