آمازون نخستین کتابخانه موسیقی خود را ایجاد می کند

به یاد دارید که حدود سه سال قبل آمازون زودتر از گوگل و اپل موزیک پلیر آنلاین خود را راه اندازی کرد این سرویس که Digital  Music Locker نام داشت به کاربران اجازه داد موزیک های خود را در فضای وب ذخیره کرده و از طریق Mp3 Player، کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت و یا هر وسیله دیگری که مجهز به مرورگر وب و یا سیستم عامل اندروید باشد، گوش دهند.

به تازگی  آمازون سرویس موسیقی جدیدی را ایجاد کرده است، که گفته می شود  نخستین سرویس موسیقی این سایت می باشد. امروز،بزرگترین کتابخانه موسیقی با ترکیبی از آهنگ های هنرمندانی چون مایلز دیویس، ری چارلز کندریک لامار، شکیرا، اسکریلکس ،  الا فیتزجرالد ، دی جی اسنک و لی جون و بسیاری دیگر به صورت آنلاین به فروش رسید.

tdfw_630wmed

برای استفاده از این لیست موسیقی که به تازگی به وجود آمده است ، آمازون اعلام کرد که در حدود صدها لیست پخش موسیقی ایجاد کرده است و گروهی از کاربران از این سرویس که از ماه قبل به صورت آزمایشی فعال شده استقبال کرده اند.

در صورتی که راه اندازی این کتابخانه موسیقی توسط سایت آمازون تهدیدی برای محبوبیت سایت موسیقی Spotify باشد ، لازم است که آمازون به دنبال راهی برای حفظ اعتبار باشد و بدون این شک این کار بهترین راه برای ادامه فعالیت این سرویس می باشد.

گام طبیعی بعدی که آمازون باید بردارد انتشار این سرویس موسیقی در کشورهای  خارج از ایالات متحده است ، اما شرکت های ضبط موسیقی ممکن است در رقابت با این سایت موسیقی های جدیدتر و بهتری را وارد بازار کند.

 

engadget

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا