همکاری اپل و آمریکن اکسپرس در طرح پرداخت و خرید آنلاین

به گزارش سایت ریکورد ، شرکت اپل طی همکاری با آمریکن اکسپرس به زودی طرح ابتکاری پرداخت های موبایل را در گوشی های آیفون راه اندازی می کند.

به گفته منابع آشنا با تمامی مذاکرات شرکت اپل ، این کمپانی یک توافق نامه ای را با آمریکن اکسپرس برای ایجاد طرح پرداخت در موبایل برای گوشی های آیفون منعقد کرده است. آمریکن اکسپرس یکی از چندین شریک شرکت اپل در ارائه طرح های پرداخت موبایل می باشد و گفته می شود این شرکت قصد دارد تا 9 سمپتامبر این طرح را تمام کند.

مذاکره با شرکت ویزا

اپل چند وقت قبل گزارش کرد که با شرکت ویزا در راستای ارائه این طرح در آیفون 6 نیز مذاکراتی داشته است. درست چند روز قبل ، تصاویری مربوط به لاجیک بورد آیفون6 منتشر شد که در آن چیپ های NFCبه کار برده شده بود ، به احتمال زیاد این چیپ ها نقش مهمی را در طرح پرداخت موبایل یا mobile payments بازی خواهد کرد.

easypay_concept

 

شرکت آمریکن اسکپرس و پرداخت آنلاین

این شرکت پتانسیل بالایی برای استفاده از امکانات خود در مسیر گسترش پرداخت های موبایل دارد و در این زمینه در موقیعت مناسبی قرار دارد زیرا کارت های اعتباری مربوط به فروشگاه آیتونز و تکنولوژی جدید امنیتی مانندID  لمسی  ساخته شده برای آیفون علاوه بر امنیت داده ها یک پایگاه داده یا دیتابیس گسترده ای را برای شرکت اپل به دنبال داشته است و همه می دانند که اولین شرط برای گسترش پرداخت از طریق موبایل ایجاد امنیت می باشد.

البته هنوز نمی توان این شرکت را کامل دانست و برای همین از چندین شرکت کمک می گیرد تا امن ترین و بهترین طرح را به مشتریان خود ارائه کند ؛ در همین راستا نیز با شرکت های تولید کننده پردازنده های کارت های اعتباری مدام مذاکره می کند. گفته می شود شرکت اپل درست یک هفته بعد از معرفی این طرح آن را عرضه خواهد کرد.

macrumors

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا