محافظ صفحه‎ی نمایش شفاف AmFilm برای آیفون 6 شما

با آنکه استفاده از محافظان صفحه‎ی نمایش شیشه‎ای نشکن یقینا دارد به یک رویه تبدیل می‎شود، هیچ چیزی محافظان سنتی فیلم فوق ارزان را نمی‎تواند شکست دهد. همزمان با پیشرفت تکنولوژی، قیمت هم به صورت نمایی کاهش پیدا می‎کند.

1

محافظ صفحه‎ی نمایش شرکت TechMatt یعنی AmFilm برای آیفون 6، صفحه‎ی نمایش گوشی شما را از خراش‎ها و گرد و غبار با ارائه‎ی یک شفافیت واضح محافظت می‎کند تا شما تمام چیز‎ها را به همان شیوه‎ای که قرار بوده، ببینید.

AmFilm از 4 لایه ساخته شده است. اولین لایه یک روکش آکریلی با وضوح بالا است که تا شفافیت واضح و امکان لمس بدون مشکل را برقرار کند. دومین لایه، روکشی سختی است که در برابر خراش مقاوم است و صفحه‎ی نمایش آیفون 6 شما را از گرد و غبار و خراش‎ها محافظت می‎کند. سومین لایه یک لایه‎ی ورقه ورقه‎ی اپتیکالی است که شفافیت صفحه را بالا می‎برد. چهارمین لایه یک لایه‎ی چسبنده‎ی سیلیکونی است که باعث می‎شود فرآیند قراردادن لایه بسیار آسان و سریع شود، در حالیکه اجازه‎ می‎دهد برداشتن آن هم بدون برجا گذاشتن اثری باشد.

در نصب این محافظ یک روش لولایی ویژه به کار گرفته می‎شود که از یک سری بند‎ها و نوارهای لاستیکی استفاده می‎شود تا محافظ صفحه را در جای خود در حین آماده کردن برای جا افتادن آن، نگه دارد. محافظ به نسبت صفحه چند میلیمتر قطر کمتر دارد لبه‎های خمیده‎ی آیفون 6 را آزاد می‎گذارد.

به همراه بسته‎ی محافظ صفحه‎ی نمایش AmFilm سه فیلم ارائه می‎شود، ابتدا روکش‎های چسبانک حذف گرد و غبار، یک squeegee card (برای خارج کردن هوا از میان صفحه‎ی نمایش و محافظ)، و یک پارچه‎ی ظریف میکروفیبری برای پاک کردن و تمامی آن‎ها در آمازون تنها 6 دلار قیمت دارد. برای هر محافظ صفحه‎ی نمایش یعنی 2 دلار. و آن‎های هرکدام گارانتی مادام العمر دارند. شما می‎توانید محافظان صفحه‎ی نمایش را به رایگان برای مدتی بیشتر از آن‎چه که آیفون 6 دوام خواهد آورد، تعویض کنید. همچنین یک بسته‎ی سازگار با آیفون 6 پلاس به همان قیمت وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا