استخدام آناند شیمپی موسس AnandTech توسط شرکت اپل

چند وقت پیش Anand Lal Shimpi روزنامه نگار با تجربه بخش تکنولوژی سایت AnandTech از این سایت جدا شد و امروز خبر پیوستن او به سایت اپل توس سایت خبرگزاری ریکورد منتشر شد که هنوز مشخص نیست چه نقشی در این شرکت خواهد داشت. یکی از نمایندگان شرکت اپل نیز صحت پیوستن شیمپی را تایید کرد ولی در سوال بعدی خبرنگاران که او چه نقشی در شرکت اپل خواهد داشت سکوت کرده و چیزی در باره جزئیات این استخدام نگفت.

anand_shimpi

شیمپی در سال 1997 زمانی که یک نوجوان جویای نام بود سایت معروف  AnandTech را راه اندازی کرد و این سایت را از نظر تجزیه و تحلیل و مرور و بررسی مهم ترین خبرات تکنولوژی جهان به یک موقعیت عالی رسانده و شهرت آن را جهانی کرد بیشتر مطالب این سایت مربوط به اجزای سخت افزاری می بود ، در میان خبرهایی که او بیشتر روی آن تمرکز داشت نام محصولات اپل همچون کامپیوترهای رومیزی اپل ، نوت بوک ، آیفون ، آیپد ، آیپاد و لوازم جانبی آن به چشم می خورد.

این مطلب رو از دست ندید: ام 8

او هنگامی که از سایت AnandTech  جدا می شد پستی را نوشت که در آن اشاره مستقیم به شرکت اپل نشده بود. او نوشت که “برای همیشه بیکار نخواهد ماند و کار بهتری برای انجام دادن وجود دارد” همچنین افزود ” چالش های بزرگی ذهن او را درگیر کرده که ترجیح می دهد به آن ها بپردازد.”

پیش از شیمپی آقای برایان کلاگ یکی دیگر از نویسندگان AnandTech  نیز به استخدام اپل در آمده بود که به نظر می رسد این دو با هم اتفق نظرها و همکاری های بسیار موفقیت آمیزی را داشته اند و شرکت اپل امیدوار است این موفقیت ها را در سایت این شرکت نیز ادامه دهند . به گفته تحلیل گران شرکت اپل ممکن است بخش مربوط به پردازنده های موبایل را به این دو دوست قدیمی واگذار کند.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا