دفترچه راهنمای اپل برای انتقال اطلاعات اندروید به آیفون 6

پیش از عرضه آیفون 6 / 6 پلاس شرکت اپل یک فایل داکیومنت مفصل و پشتیبانی شده ای را برای راهنمایی کاربران اندروید برای انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون منتشر کرد.

این داکیومنت شامل آموزش هایی برای انتقال حساب کاربری ایمیل از اندروید به آیفون و نحوه اضافه کردن حساب کاربری جدید به برنامه ایمیل می باشد زیرا کاملا متفاوت از چیزی است که در اندروید دیده می شود.  همچنین این برنامه یک سری برنامه های قابل نصب را معرفی می کند که می توان به وسیله آن ها به راحتی مخاطبین ، عکس ها تقویم و … را از گوشی اندروید به آیفون منتقل کرد.

androidswitch

 

اپل در این راهنما نشان می دهد که کاربران اندروید می توانند آیفون خود را به کامپیوتر یا مک بوک متصل کرده و آیتونز را اجرا کنند و گام به گام توسط دستورالعمل های موجود در دفترچه راهنما عکس ها ،‌فیلم ها ، کتاب ها ،‌موسیقی و سایر فایل ها را منتقل کنند. همچنین در این فایل داکیومنت به کاربران به صورت گام به گام آموزش داده می شود که اسناد مختلف را به آی کلود منتقل کنند و از طریق برنامه های مختلف ios  مثل  Pages ، Keynoteو Numbers آن ها را اجرا کنند.

 

پیش از اینکه آیفون6 / 6پلاس منتشر شود تحلیل گران همین پیشنهاد را داده بودند که علاوه بر انتقال اطلاعات از آیفون به آیفون اپل سیستمی برای انتقال از اندروید به آیفون طراحی کند.

هفته گذشته تیم کوک همین خبر را داد و گفت ما از کاربران اندروید که میخواهند به نسل جدید آیفون بپیوندد مشتاقانه استقبال می کنیم و برای آن ها دفترچه راهنمای جداگانه ای طراحی خواهیم کرد.

روز دو شنبه اپل اعلام کرد که حدود 4 میلیون آیفون6/6پلاس به فروش رسیده و رکورد این شرکت در سال 2012 سر فروش آیفون5 را شکسته است . گفته می شود موج اول فروش از جمعه شروع شده به مدت 7 الی 8 روز ادامه خواهد داشت.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا