گوگل راهنمای ساخت و نشر نرم افزارهای اندرویدی را منتشر کرد

google-play-brand-final

این روزها به نظر می رسد که توسعه برنامه های کاربردی (اپلیکیشن ها ) به یک تجارت سود آور تبدیل شده است .

اگر شما پیش از این قادر به ساخت برنامه ای مانند Candy Crush یا Flappy Bird بودید ،با اطمینان خاطر به شما می گوییم که اکنون در وفور نعمت هستید و شاید احتمالا دیگر نیازی به کارکردن برای بقیه عمر خود نداشته باشید . برای اینکه تا آنجا که ما می دانیم احتمالا این رویای بسیاری از انسان ها است .

مکان های زیادی برای آموزش چگونگی کد نویسی وجود دارد . با این وجود به نظر می رسد که گوگل مصمم به انتشار یک راهنمای رسمی کد نویسی برای برنامه های اندروید است .

10

البته باید متذکر شویم که این راهنما ، یک راهنمای جامع برای برنامه نویسی واقعی نیست و نمی تواند زبان های برنامه نویسی را به شما آموزش دهد . در عوض این راهنما چگونگی انتشار برنامه ها را در Google Play به توسعه دهندگان آموزش می دهد . همچنین آموزش هایی را ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

چگونگی ساخت اپلیکیشن های با کیفیت ، اطلاع از دستورالعمل ها و سیاست های گوگل ، چگونگی تعامل با کاربران نرم افزار های خود و حفظ آنها ، چگونگی درآمد زایی از طریق برنامه ها ، افزایش دسترسی تعداد بیشتری از کاربران به نرم افزار ساخته شده و بسیاری موارد دیگر.

بنابراین اگر شما یک توسعه دهنده و برنامه نویس تازه کار هستید و می خواهید آن را بصورت خود آموز یاد بگیرید ، شاید راهنمای گوگل بتواند شما را در مسیر درست هدایت کند.

این راهنما بصورت پی دی اف و در 80 صفحه بصورت رایگان قابل دریافت است . بنابراین در کمترین زمان ممکن شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید . همچنین گوگل تعدادی نسخه پرینت شده از این راهنما را نیز آماده کرده است تا برای تعدادی از توسعه دهندگان در ایالات متحده و بریتانیا بفرستد . آنها اعلام کرده اند که تعداد این نسخه های چاپی محدود می باشد . بنابراین درخواست کنندگان این راهنما باید درخواست های خود را سریع تر اعلام نمایند !

ubergizmo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا