ترجمه کردن متن برنامه ها در سیستم عامل اندروید مارشملو

موانع زبانى هرچند وقت يكبار باعث سقوط يكى از برنامه ها ميشوند . به عبارتی باعث می شوند که کسی از برنامه استفاده نکند زیرا زبان آن را متوجه نمی شود . اگر شما درحال اجراى سیستم عامل اندروید مارشملو بر روى دستگاه خود هستيد ، حالا شما مي توانيد متن ها را در برنامه ها را بطور مستقيم و بدون مشكل تعويض برنامه ها ، ترجمه كنيد.

2015-10-08_195046
در اول باید برنامه ی ترجمه را دانلود کنید ، برای استفاده از ویژگی های آن مجبور به باز کردن برنامه ترجمه نیستید . زمانی که شما در برنامه ای مانند  Tripadvisor هستيدفقط باید متنى كه نیاز به ترجمه دارید تا برجسته کنید . سپس متن مورد نظر را به طور کامل با گزینه Selet All انتخاب کنید ، در نهایت بر روی گزینه Translateبرای ترجمه اقدام کنید و لذت ببرید . با این ویژگی دیگر متوجه ویژگی ها یا نکته های برنامه مورد نظر خود خواهید شد.

giphy

این برنامه توانایی ترجمه 90 زبان دنیا را دارد

ویژگی های این برنامه شامل TripAdvisor, LinkedIn,WhatsApp می شود . طبق گفته ى كمپانى بيش از 500 ميليون نفر روزانه بيش از 100 ميليارد كلمه را در گوگل ترنسلیت ترجمه مي كنند.
دراوايل سال جارى،گوگل ترنسليت (Google Translate) برنامه ترجمه خود را با توانایی ترجمه دو زبان همزمان به روز رسانی کرد كه اين اجازه را مي دهد تا دو نفر به زبان خود باهم مكالمه كنند . در به روز رسانى جديد ، ويژگى جديدى به نام Word Lens نيز اضافه شده است كه کاربران می توانند با استفاده از دوربین گوشی خود متن ها را در داخل نشانه ها و اعلان ها ترجمه كنند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا