اینتل کدام را انتخاب میکند؟ اندروید یا ویندوز

اینتل، این سازنده چیپ قصد دارد تا با تبدیل اندروید به یک سیستم عامل همه جانبه تب و تاب بازار داغ گجتی دنیا را در دست بگیرد…! اگر کوچکترین شکی بر این که اینتل می خواهد اندروید و ویندوز را یکی کند وجود داشت، دیگر از بین رفت!

با قرارملاقاتی که روز پنجشنبه با سرمایه گزار این سازنده کرک شگاون صورت گرفت، مدیر عمومی گروه ارباب رجوع بخش رایانه گفت:

حقیقت این است که در دهه گذشته ما 100% از مایکروسافت برای پوشش کاربرانمان استفاده کردیم. اما از سوی دیگر قصد داریم تا نیاز های ضروری بازار را نیز برطرف کنیم… مثلا درخواست بی نهایت بالا برای اندروید!

 

dell-venue-8-android-two-tablets-small

 

اپ های اندرویدی زیادی وجود دارند که تنها برای یک گوشی طراحی شده اند، آن هم تنها در حالت پورتریت. درصدی قابل توجه کار اینجاست که آن ها در حالت لنداسکیپ نیز موجود نیستند، پس نمی توانند در مقیاس های بزرگ مورد استفاده قرار بگیرند خواه آن یک نوت بوک باشد یا سری all-in-one.

پس، ما قصد داریم تا تعدادی کار را با هم به انجام برسانیم. ما می خواهیم تا اندروید را به مقیاس 64 بیتی وفق دهیم. ما قصد داریم تا آن را از مقیاس اتمی (پردازنده ها) به تمامی روش های خانواده های پردازنده high-end راه دهیم. ما می خواهیم…. تا آن را به یک تجربه عالی تبدیل کنیم تا در صفحات نمایش با مقیاس بزرگتر به همراه قابلیت چند پنجره ای نیز موچود باشند.
ما توانایی اعمال آن به صورت کامل بر روی کلایت vPro انترپرایز نخواهیم داشت، پس به یک سرمایه گزاری قابل توجه برای دربرگیری اندروید نیاز خواهد بود.

ترجمه؟ بخشی از برنامه اینست که اندروید بر روی دستگاه ها برای کلاینت های آکا به اجرا در آورده شود. می دانید که دستگاه هایی مانند لپ تاپ ها و احتمالا رایانه هایی که با صفحه نمایش های بزرگ سر و کار دارند، به آن متمایل خواهند شد.

و بخش چند پنجره ای (Multi-windowsing) هم جالب است. او درباره چیزی از آنسوی مالتی تسکینگ می گوید که هم اکنون نیز در اندروید وجود دارد.

به صورت آلتیماتوم، میزان درخواست، خود گویای بازده اندرویدی خواهد بود. استراتژی بسیار ساده است: ما قصد داریم تا هر چه بازار به آن متمایل است را پشتیبانی کنیم.
که به صورت احتمالی به این معنی است که اندروید به مرزی حمل خواهد شد که موجب شکستن انحصار ویندوز خواهد شد…

شما چه فکر می کنید؟ شاید اندروید امروز و آی او اس فردا…!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا