رونمایی از دستگاه سیستم پرداخت Android Pay

Android Pay در تمام دستگاه های آندرویدی جهت خرید محصولات در دسترس خواهد بود

با توجه به عکس های پخش شده در رستوران های مک دونالد، انتظار می رود سیستم پرداخت مخصوص گوگل به نام Android Pay که در تمام دستگاه های آندرویدی جهت خرید محصولات در دسترس خواهد بود، به زودی در تاریخ 26 آگوست امسال در آمریکا رونمایی گردد.

2015-08-24_163807

عکس هایی که توسط پلیس آندروید پخش شد نشان می دهد که مدیران رستوران های McDonald و کارمندان آنها از نحوه پرداخت توسط Android Pay در دستگاه های آندرویدی و سفارش گیری از مشتریان باخبر هستند.

در پیامی که به یکی از اعضای مک دونالد ارسال شد، اعلام شده است که: «از ماه بعد مشتریان قادر خواهند بود که از طریق گوشی سامسونگ یا سایر دستگاه های آندرویدی سفارش خود را ثبت نمایند»

تصویر دیگری توسط یکی از کاربران سایت رددیت به اسم BlackMartian ثبت شده است که قرار است پایان این هفته Android Pay به مرحله ی اجرا برسد.

در عکس بالا، علاوه بر سخنان پلیس آندرویدی می توان پی برد که نمایندگان Android Pay دستوراتی دریافت خواهند کرد مبنی بر اینکه درگاه مخصوص اضافه نمایند تا کاربران خبر داشته باشند که می توانند با تلفن همراه خود پرداخت انجام دهند.

این در حالی است که گوگل تاریخ مشخصی برای رونمایی از سیستم پرداخت خود و رقیت Apple Pay مشخص نکرده و تنها گفته است «پایان امسال در دسترس قرار خواهد گرفت»

بر خلاف شایعه های پخش شده، Samsung Pay، درگاه پرداخت مخصوص سامسونگ که با هر دو نوع کارت اعتباری NFC و MST می توان استفاده کرد، در تاریخ 30 مرداد ماه عرضه نخواهد شد و به 6 مهر ماه موکول گشت. به نظر می آید که مک دونالد تاریخ اجرای Samsung Pay را با تاریخ عرضه گوشی های Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge+ که هفته پیش وارد بازار شدند، اشتباه گرفته است. البته این سرویس برای کاربران کشور کره در تاریخ 29 مرداد در دسترس قرار گرفت.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا