ساعت مپی اندروید دارای صفحه ساعت اینتراکتیو خواهد بود

به روزرسان 1.3 ساعت مپی اندروید مانند اپل واچ دارای صفحه ساعت اینتراکتیو و خیلی چیزهای دیگر خواهد بود

گوگل اعلام کرده است که نسخه به روز شده 1.3 برای ساعت مچی اندروید پشتیبانی از صفحه ساعت اینتراکتیو و یک ویژگی اضافی جدید به نام ترجمه دارد که به کاربران اجازه می دهد به زبان خود صحبت کنند و ترجمه آن به 44 زبان زنده دنیا در دسترس باشد.

این به روزرسانی جدید به ما اجازه می دهد که ساعت ما کمک کند ما با سراسر جهان حرف بزنیم.

1.Android-Wear-Interactive-Watch-Faces-update
نکته برجسته این به روزرسانی interactive watch faces می باشد که عمدتا حول محور اطلاعاتی که برای شما مهم است می چرخد و بر روی صفحه ساعت شما اطلاعات را نمایش داده و به شما توانای واکنش دادن به آن ها را می دهد و می گذارد که این اطلاعات را با دوستان خود به اشتراک بگذارید نحوه انجام این عمل درست مانند اپل واچ است.

شاید مفیدترین بخشی که در این به روزرسانی دیده می شود Bits های صفحه ساعت است که  اشکال مولتیپل را در یک زمان واحد نمایه سازی می کند.

این اشکال می توانند شامل آب و هوا ، باتری ، استپ ها ، رویداد های تقویم ، ایمیل های خوانده نشده و سایر موارد دیگر باشند.

وقتی کاربر انگشت خود را روی این اشکال قرار دهد اطلاعات بیشتری  در مورد چیزی که انگشتش روی آن است برایش ظاهر می شود بدون اینکه فضا بهم بریزد.

2.BITS

Under Armour موجود در صفحه ساعت به کاربران اجازه می دهد ، روی صفحه نمایش ضربه بزنند تا بین شمارش گام های برداشته شده تغییر ایجاد کنند ، همچنین می توان کالری هایی که سوزانده شده را نگاه کرده و کاملا مانند اپل واچ عمل می کنند البته رابط کاربری آن کمی متفاوت است.

.UnderArmour

آخرین مورد مفید قابل مشاهده در صفحه ساعت Together نام دارد.

که به کاربران اجازه می دهد دوستان یا اعضای خانواده را انتخاب کنند تا با ساعت مچی اندروید آن ها جفت سازی شود.

به محض اینکه این کار را انجام دادید ، همه چیزهایی که در صفحه شما هستند مانند فید ها ، عکس ها، اموجی ، فعالیت های اخیر و … برای اشتراک گذاری آماده

می شود.اگر با این به روزرسانی ساعت اندروید همراه شوید، می بینید که این ساعت ها می توانند فراتر از چیزی که تا کنون دیدید ظاهر شوند.

 مانند اپل واچ ما هنوز نمی دانیم در توگدر چه میزان از اطلاهات را می تواند به اشتراک گذاشت.

4.Together-Watch-Face

برای اطلاع از لیسا کاملی از رابط های کاربردی صفحه ساعت اینتراکتیو می توانید بخش Interactive Watch Faces در گوگل پلی را چک کنید.

این ویژگی های جدید که به Android Wear آمده و گوگل روی آن ها تاکید داشته است به زودی در روزهای آینده قابل مشاهده بر روی ساعت اندروید خواهند بود.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا