ساعت هوشمند AndroidWear با قابلیت شخصی سازی بیشتر

ساعت هوشمند AndroidWear روش راحت تری برای دسترسی به اطلاعاتتان

به گفته گوگل در روز پنجشنبه، قرار است ساعت های آندرویدی که قابلیت شخصی سازی بیشتری دارند، به زودی وارد بازار شوند

ساعت های مچی جدید روش راحت تری برای دسترسی به اطلاعاتتان را بدون اجرای هیچ برنامه ای در اختیار شما قرار می دهند. می توان تقویم را مشاهده نمود یا با زدن ابزارک مربوط به آن، برنامه امروز خود را تنظیم کنید

2015-08-21_033041

این محصول تا بعد از به روز رسانی جدید Android Wear یا لوازم آندرویدی که در چند هفته آینده انجام خواهد شد در دسترس قرار نخواهد گرفت. ولی گوگل پیشاپیش چند مورد از امکانات جدید این ساعت را از زبان تولیدکنندگان آن نقل کرده است.

برای مثال Bits Face به شما این امکان را می دهد تا ابزارک های پس زمینه و اطلاعات اضافه را شخصی سازی نموده و تعیین کنیم که مثلا با زدن برنامه هواشناسی، چه اطلاعاتی را برای ما نمایش دهد.

یکی دیگر از برنامه های این ساعت هوشمند UnderArmour می باشد که به شما در ورزش و تناسب اندام کمک کرده و تعداد قدم ها، کالری های مصرفی و مسافت طی شده روزانه شما را شمارش می نماید.

برنامه ی دیگرTogether می باشد که به دو نفر که این برنامه را نصب کرده باشند اجازه می دهد تابا همدیگر ارتباط برقرار کرده و شکلک، عکس و فعالیت های روزانه خود را به اشتراک بگذارند.

گوگل پلی 21 برنامه جذاب دیگر را نیز قرار است در آپدیت Android Wear معرفی نماید. هر چند به زودی برنامه نویسان بیشتری برای توسعه امکانات این ساعت آندرویدی دست به کار می شوند. گوگل همچنین پنجشنبه اعلام کرد که یک API در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد داد تا بتوانند از این امکانات استفاده نمایند.

در صورت وجود هر گونه سوال و نظر، آنها را می توانید در بخش نظرات پایین این پست بیان نمایید.

http://mashable.com/2015/08/21/android-wear-watch-face

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا