ادامه‎ی حماسه با راهیابی پرندگان خشمگین 2 به صورت رایگان به اپ استور

همانطور که قبلا قول داده شده بود، شرکت بازی ساز فنلاندی یعنی Rovio امروز بازی پرندگان خشمگین 2 را عرضه کرد، بازی که دنباله‎ی رسمی اولین نسخه‎ی سری بازی‎های این پرندگان مبارز، به شمار می‎رود.

1.Angry-Birds-2-teaser-001

این بازی که به رایگان است، برای آیفون و آیپد عرضه شده است و از همان فرمول ثابت شده‎ای که باعث شد بازی اصلی تبدیل به یک موفقیت عظیم شود، استفاده کرده است.

در پرندگان خشمگین 2، قهرمانان پر دار محبوب شما وارد یک ماجراجویی جدید می‎شوند یعنی به جزیره‎ی خوک‎های سبز‎ رنگ حمله می‎کنند تا تخم مرغ‎های بیچاره‎ی

دزدیده شده‎ی خود را، همانند سابق، نجات دهند.

در این دنباله یکسری عناصر جالب جدید به گیم پلی آن اضافه شده است نظیر پرندگان کاملا جدید که می‎تواند از بین آن‎ها انتخاب کرد به همراه قدرت‎ها، مراحل چند مرحله‎ای، غول‎های مرحله آخر و بسیاری از موارد دیگر.

پرنده‎ی خشمگین خود را انتخاب کنید

برخلاف بازی‎های پرندگان خشمگین سابق، پرندگان خشمگین 2 اندکی به اوضاع بیشتر سر و سامان می‎چرخد و شما می‎توانید پرنده‎ای که باید پرتاب شود را انتخاب کنید

که همین باعث می‎شود با استراتژی بهتری بتوانید بازی را دنبال کنید.

هر پرنده دارای شخصیت‎های خاص خودش است تا شما بتوانید برای کاری که باید انجام دهید،پرنده‎ی درست را انتخاب کنید. و به دنبال از بین بردن بلوکه‎ها و خوکها، شما می‎توانید برای پر کردن منجنیق خود خوک‎های اضافی به دست آورید و آن را پر کنید.

گرافیک زیبا، شکننده و ترد

با استفاده از تکنولوژی‎های مدرن، پرندگان خشمگین 2 از نظر گرافیک بسیار بی نظیر می‎آید.

جزیره‎ی خوک‎ها با عناصری جدید، جزییات درخشنده و انیمیشن‎های جالبی نظیر گیاهان سمی، پر شده است.

2.Angry-Birds-2-for-iOS-iPhone-screenshot-001

قدرتی‎ها و مراحل چند مرحله‎ای

برای اینکه همه چیز جالب تر شود، مراحل حالا برای افزایش چالش پیش روی بازیکن، دارای چندین مرحله باز می‎باشند. حتی از این هم جالب تر، شما حالا می‎توانید از قدرت‎های کاملا جدیدی استفاده کنید که در اختیار شما مزیت بیشتری قرار می‎دهند، نظیر کولاک‎ها، فلفل تند، اردک‎های طلایی و بسیاری موارد بیشتر.

غول‎های مراحل آخر و امکان بازی کردن به صورت چند نفره

در پرندگان خشمگین 2 در پایان مراحل غول‎های خوکی جالبی قرار دارند نظیر خوک سر کارگر، خوک آشپز و شاه خوک معروف که “هیچ چیزی جلوی او را برای نگه داشتن تخم‎های شما نمی‎گیرد”.

در رابطه با قابلیت بازی کردن به صورت چند نفره، این بازی به شما اجازه می‎دهد برای شرکت در تورنمنت‎های روزانه به فیسبوک متصل شوید یا دوستان خود در سراسر جهان را در میدان مسابقات به چالش بکشید.

3.Angry-Birds-2-for-iOS-iPhone-screenshot-002

شاید بپرسید میدان مسابقات چیست….بخشی در بازی است که در آن بازیکنان باید بازی را تا زمانی که قدرتی‎ها و پرندگان آن‎ها تمام شود، ادامه دهند.

موجودیت بازی

همانطور که قبلا اشاره شد اساس این بازی رایگان است ولی در بازی مکانیسم خرید درون اپلیکیشنی برای خرید جواهرات وجود دارد.

این بازی برای آیفون 5، آیپد 3، آیپد مینی 2 و نسل پنجم آیپاد تاچ یا نسخه‎های جدیدتر موجود است. کمپانی Rovio اشاره کرده است “شما می‎توانید این بازی را بر روی دستگاه‎های قدیمی تر هم اجرا کنید، ولی ما داشتن یک تجربه‎ی روان مبارزه با پرندگان را تضمین نمی‎کنیم.”

این بازی 86.3 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 7.0 یا بالاتر دارد و از صفحات نمایش آیفون 5/5s/5c و آیفون 6 و آیفون 6 پلاس پشتیبانی می‎کند.

بازی پرندگان خشمگین 2 را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا