با تایید Rovio، در تاریخ 30 جولای پرندگان خشمگین 2 عرضه می‎شود

هنوز جایی برای پرندگان خشمگین باقی مانده است چون توسعه دهنده‎ی این بازی یعنی Rovio امروز اعلام کرد که دنباله‎ی رسمی این بازی برای بازی اصلی مبارزه پرندگان قرار است برای پلت فرم‎های موبایل از روی 5 شنبه، 30 جولای عرضه شود.

در یک تیزر تبلیغاتی که برای این بازی به بیرون راه افتاده است ما شاهد پرندگان خشمگین “بزرگتر، بدتر، پرنده تر”، به نسبت نسخه‎ی اصلی هستیم.

Rovio چنین گفته است که به عقب اگر بخواهیم برگردیم در ماه دسامبر سال 2009، زمانی که ما تنها یک استودیوی کوچک بازی بودیم، 52 مین بازی خود را عرضه کردیم که از پرندگانی رنگین، خوک‎‎هایی سبز، یک تیرکمان بچه گانه و یک زمینه‎ی رنگی فوق العاده گیرا به همراه گیم پلی دوست داشتنی، بهره می‎برد.

حالا به 2015 بر می‎گردیم که آن بازی، یعنی پرندگان خشمگین، جهان را نظیر طوفان در بر گرفته است.”

پشتیبان این بازی که با قوانین فیزیک همخوانی دارد، عرضه‎ی یک فیلم انیمیشنی بلند به اسم پرندگان خشمگین در تابستان بعدی خواهد بود.

چندین بازی به اسم پرندگان خشمگین در طول 6 سال گذشته عرضه شده است و بیش از 3 میلیارد بار دانلود شده است و نسخه‎های متنوعی از آن به وجود آمده است نظیر Bad Piggies، Angry Birds Stella، Angry Birds Star Wars، Angry Bird Transformers، Angry Bird Go!، Angry Birds Epic، که یک تعداد اندک از آن‎ها به شمار می‎روند.

Angry Birds 2 که کمپانی Rovio از آن به عنوان “مادر تمامی قسمت‎های پرندگان خشمگین” یاد می‎کند به کل 15 بازی بر می‎گردد که براساس سری بازی‎ پرندگان

خشمگین ساخته شده‎اند.

2.Angry-Birds-2-teaser-003

با آنکه Rovio در حال لذت بردن از موفقیت تجاری بزرگ، به لطف بازی‎های پرندگان خشمگین،بوده است، این کمپانی اولین سقوط در میزان سود را سال گذشته تجربه کرد، و یک نوع نشانه در بین بازی دوستان شکل گرفت مبنی بر اینکه ممکن است دوران پرندگان خشمگین به سر آمده باشد.

Rovio قول داده است که در 28 جولای در رابطه با پرندگان خشمگین 2 بیشتر صحبت کند. اطلاعات بیشتر در راین رابطه با در وب سایت رسمی پرندگان خشمگین 2 وجود دارد، که در آن شما می‎توانید با ثبت نام علاقه‎ی خود را نسبت به زمان عرضه‎ی این بازی به اپ استور نشان دهید.

اگر شما هنوز سری بازی‎های پرندگان خشمگین را امتحان نکرده‎اید، از بین بازی‎های پرندگان خشمگین که در اپ استور برای فروش هستند، انتخاب کنید یعنی: Angry Birds Space برای آیفون، Angry Birds Space HD برای آیپد، Angry Birds Star Wars HD برای آیپد، Angry Birds Seasons HD برای آیپد و Angry Birds HD برای آیپد.

عناوینی که در بالا به آن‎ها اشاره شد به صورت گروهی روی هم به قیمت 3 دلار تخفیف خورده‎اند به طوری که قیمت ترکیبی آن‎ها معمولا 13 دلار است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا